Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Gemi
Adres


Pojemność 30g
Postać Maść
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Aksoderm 400 j.m./g maść 30g Skład

Preparat zawiera 400 j.m. palmitynianu retinolu w 1g maści.

Aksoderm 400 j.m./g maść 30g Wskazania

Nadmierne rogowacenie naskórka, wyprysk, wolno gojące się rany, oparzenia I stopnia i odmrożenia.

Aksoderm 400 j.m./g maść 30g Działanie

Preparat wykazuje działanie regenerujące i ochronne na naskórek i skórę właściwą. Posiada także korzystny wpływ na elastyczność skóry.

Aksoderm 400 j.m./g maść 30g Dawkowanie

Preparat przeznaczony do stosowania zewnętrznie. Cienką warstwę maści należy nałożyć na chorobowo zmienione miejsca na skórze i rozsmarować. Stosować od 2 do 3 razy na dobę.   Uwaga! Nie stosować na otwarte rany oraz na błony śluzowe. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, wyłącznie zgodnie z wymogami producenta. 

Aksoderm 400 j.m./g maść 30g Przeciwwskazania

Możliwe skutki uboczne: Reakcje nadwrażliwości. W skojarzeniu z kosmetykami o działaniu wysuszającym i ściągającym może wywołać podrażnienie skóry.   Lek nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługi maszyn. 

Aksoderm 400 j.m./g maść 30g Dodatkowe

Poinformuj lekarza: w razie nadwrażliwości na retinol.  Gdy stosujesz preparaty o działaniu wysuszającym i ściągającym. Nie stosować w skojarzeniu z kosmetykami o działaniu wysuszającym i ściągającym. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że możesz być w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Przed zastosowaniem preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. 

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Nadmierne rogowacenie naskórka, wyprysk, wolno gojące się rany, oparzenia I stopnia i odmrożenia.

Działanie

Preparat wykazuje działanie regenerujące i ochronne na naskórek i skórę właściwą. Posiada także korzystny wpływ na elastyczność skóry.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.