Stoperan 2mg 8 kapsułek

cena
7,49 zł
Ilość:
Producent USP Zdrowie
Pojemność 8szt.
Postać Kapsułki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Wariant
produktu
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

1 kapsulka zawiera 2 mg chlorowodorku loperamidu

Wskazania

Leczenie objawowe przewlekłych lub ostrych biegunek występujących w chorobach zapalnych jelit oraz w zaburzeniach czynnościowych przewodu pokarmowego i zespole jelita drażliwego

Działanie

Lek dzięki silnemu składnikowi czynnemu, jakim jest chlorowodorek loperamidu bezpośrednio hamuje wzmożoną perystaltykę i zwiększa wchłanianie wody z jelita. Przywraca normalną pracę jelit, zwalnia pasaż jelitowy i zmniejsza utratę wody i elektrolitów z organizmu. Działa szybko i skutecznie, biegunka może ustać już po jednej dawce leku

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: biegunka ostra - pierwsza dawka 2 kap, następnie 1 kap po każdym luźnym wypróżnieniu (dawka maksymalna wynosi 16 mg, czyli 8 kap na dobę); biegunka przewlekła - początkowo 1 kap 2 razy na dobę, w razie potrzeby dawkę można zwiększyć do 4-6 kap na dobę.
Dzieci 9-12 lat: biegunka ostra - 1 kap po każdym luźnym wypróżnieniu (dawka maksymalna wynosi 6 mg, czyli 3 kap na dobę); biegunka przewlekła 1 kap po każdym luźnym wypróżnieniu (dawka maksymalna wynosi 6 mg, czyli 3 kap na dobę).
Dzieci 6-8 lat: biegunka ostra - 1 kap po każdym luźnym wypróżnieniu (dawka maksymalna wynosi 6 mg, czyli 3kap na dobę); biegunka przewlekła - 1 kap po każdym luźnym wypróżnieniu (dawka maksymalna wynosi 4 mg, czyli 2kap na dobę).

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Stoperan 2mg 8 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.