Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Prolab
Adres


Pojemność 75g
Postać Proszek
Dostępność

Spis treści:

ProLab Glukoza o smaku cytrynowo-miętowym 75g Opis

Proszek przeznaczony jest do przygotowania wodnego roztworu doustnego, do postępowania dietetycznego celem wykonania doustnego testu tolerancji glukozy (krzywej cukrowej), w stanach niedoboru węglowodanów, w stanach wyczerpania fizycznego, w stanach hipoglikemii u pacjentów z rozpoznaną cukrzycą (np. przy przedawkowaniu insuliny).

ProLab Glukoza o smaku cytrynowo-miętowym 75g Skład

Glukoza, kwas cytrynowy – regulator kwasowości, naturalny aromat miętowy

ProLab Glukoza o smaku cytrynowo-miętowym 75g Dawkowanie

Dawkowanie przy doustnym teście tolerancji glukozy: 75 g glukozy (zawartość całego opakowania) należy rozpuścić w szklance wody (200 – 300 ml), tak sporządzony roztwór wypić w ciągu 3-5 minut. Następnie oznaczenie glukozy wykonuje się po 120 minutach. W stanach wyczerpania fizycznego można przyjąć łyżeczkę do kilku łyżeczek glukozy (5g- 20g). W przypadku wystąpienia objawów obniżenia się poziomu cukru grożącego hipoglikemią należy jak najszybciej przyjąć 10 – 20 g glukozy. Taka dawka glukozy powoduje wzrost glikemii po około 10- 20 minutach.

ProLab Glukoza o smaku cytrynowo-miętowym 75g Dodatkowe

Preparat powinien być przyjmowany pod nadzorem lekarza, szczególnie w przypadku osób z cukrzycą oraz nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. Glukoza nie może być stosowana jako jedyne źródło pożywienia.

Producent

Postać

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.