Queisser Pharma producent Doppelherz oraz preparatów Protefix do mocowania i pielęgnacji protez

Znaleziono produktów: 81

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Queisser Pharma producent Doppelherz oraz preparatów Protefix do mocowania i pielęgnacji protez

(81)

-

... 3
2 ... 3

Queisser Pharma – firma z tradycją

Queisser Pharma to firma, która może pochwalić się ponad stuletnią tradycją. Założycielom przyświecała idea niesienia pomocy i leczenia. Ta misja wciąż jest aktualna wśród osób związanych z przedsiębiorstwem. Przez cały czas istnienia firma gromadziła wiedzę na temat leków, zdrowia i pacjentów, co pozwoliło maksymalnie udoskonalić powstające produkty. Sama mówi o sobie, że na pierwszym miejscu stawia potrzeby klientów. Korzystanie z oferty Queisser Pharma pomaga w samodzielnej, codziennej profilaktyce zdrowotnej i samoleczeniu. Firma jest świadoma ogromnej odpowiedzialności, która na niej spoczywa, stąd też wkłada wysiłek, by z jak największą starannością zaspokoić oczekiwania klientów. Przekłada się to na duże zaufanie ze strony odbiorców.


Znane marki Queisser Pharma

Queisser Pharma to dobrze znane konsumentom marki: Doppelherz i Protefix. Pierwsza z nich kojarzona jest ze znakiem dwóch serc będących symbolem zdrowia, witalności i dobrego samopoczucia. W skład oferty marki wchodzą suplementy diety i preparaty lecznicze wzmacniające serce i poprawiające krążenie. Wszystkie produkty powstają na podstawie aktualnych badań medycznych i przy użyciu nowoczesnych technologii. Pozwala to stworzyć kompozycje odpowiednie dla osób w różnym wieku do stosowania podczas wszystkich pór roku. Preparaty Doppelherz zawierają witaminy i składniki mineralne pozwalające na prowadzenie aktywnego trybu życia i cieszenie się sprawnością. Produkty Protefix dedykowane są osobom, którym zależy na zachowaniu zdrowia jamy ustnej. Służą one do mocowania i pielęgnacji protez zębowych. Wszystkie preparaty posiadają znak jakości gwarantujący sprawdzoną skuteczność działania i wysoką tolerancję przez organizm. Marka Protefix oferuje klientom specjalistyczne produkty, w tym kremy mocujące dostępne w czterech wariantach. Dostępny jest też żel kojąco-regenerujący, który zapewnia dziąsłom ochronę.


Queisser Pharma – kontrolowana jakość

Firma Queisser Pharma przywiązuje dużą uwagę do jakości swoich produktów. Poza standardami narzucanymi przez prawo stosuje się też do własnych, bardziej restrykcyjnych reguł. W związku z tym testy rozpoczynają się już na etapie zakupu surowców i trwają przez cały proces produkcji.


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem