Filtry
Producenci, grupy i marki
Najczęściej wyszukiwane
Żurawina Rokitnik Miód
Miody Polskie - producent naturalnych miodów | Wapteka.pl

Znaleziono produktów: 33

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Miody Polskie - producent naturalnych miodów | Wapteka.pl

(33)

-

O marce Miody Polskie

Marka Miody Polskie specjalizuje się w wytwarzaniu naturalnych miodów. Wyroby producenta charakteryzują się doskonałym składem, który gwarantowany jest przez szczegółowe badania, jakim poddawane są produkty. Miody powstają na surowcu tworzonym przez zdrowe pszczoły i nie posiadają żadnych ulepszaczy. Trafiają do słoików po gruntownej analizie przeprowadzonej w laboratorium, która zbadać ma wartości lecznicze miodów, a także ich czystość ekologiczną. W naszej aptece znajdziesz produkty pochodzące wyłącznie z polskich pasiek, które założone są na ekologicznie czystych terenach.


Miody Polskie - produkty z polskich pasiek

Produkty marki Miody Polskie nie bez powodu sprzedawane są w aptekach. Na etykietach znajduje się bowiem autorski znak producenta APITERAPIA, który informować ma konsumentów o leczniczych właściwościach miodów. Termin jest połączeniem łacińskiego wyrazu APIS (pszczoła) oraz TERAPIA, a posiadające go wyroby pszczele wykorzystywane są do leczenia i zapobiegania chorobom. Miody tworzone przez Miody Polskie pomagają budować odporność organizmu, a ich wartości odżywcze są uzupełnieniem codziennej diety. Ponadto posiadają właściwości antybiotyczne, bakteriobójcze i przeciwzapalne. Wyroby warto spożywać zwłaszcza przy kłopotach z drogami oddechowymi lub układem pokarmowym, jednak będą one wsparciem także przy problemach z układem nerwowym i krążenia.


Ekologiczne Miody Polskie badane laboratoryjnie

Na naszej stronie internetowej znajdziesz między innymi naturalne miody akacjowe, gryczane, lipowe czy rzepakowe od producenta. To także miody spadziowe, wielokwiatowe oraz z dodatkami w postaci soku malinowego lub z aroniiRóżne pojemności słoików pozwolą dobrać produkt do własnych potrzeb i dodawać go do herbat, ciast lub deserów. Miody Polskie pakowane są w słoiki o pojemności już 250 g, a większe warianty obejmują nawet 950 g produktu. Część z nich sprzedawana jest w zestawach w ozdobnych opakowaniach, dzięki czemu nadają się one na prezent. Wydajne, gęste i naturalne miody posiadają intensywny smak, który zadowoli koneserów. Oprócz aromatycznych miodów w aptece kupisz także naturalny pyłek kwiatowy, należący do serii APITERAPIA od marki Miody Polskie.


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem