Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Marinex International

Być może jeszcze tego nie wiesz ale jesteśmy firmą, która od prawie dwóch dekad skupia się na ratowaniu zdrowia i życia ludzi. Zastanawiasz się jak to robimy? Przede wszystkim z ogromną pasją i szacunkiem dla organizmu człowieka. To od jego potrzeb wychodzimy, to one stanowią dla nas drogowskaz działania, to na nich skupiają się kolejne obszary badawcze, które eksplorujemy.

Każde z prowadzonych przez nas badań charakteryzuje się dużym poziomem profesjonalizmu, co jest fundamentem do otrzymania zgody komisji bioetycznej Uniwersytetu Medycznego. Przeprowadzenie badania to żmudna praca wymagająca szerokiego zaangażowania eksperckiego autorytetów ze świata nauki i medycyny... jednak my podejmujemy taki wysiłek i traktujemy go jako podstawę do komunikowania się w sprawie zdrowia. Mamy bowiem świadomość, że każde kolejne wyniki naszych badań zmieniają rzeczywistość osób borykających się z ciężkimi schorzeniami.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.