Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

Znaleziono produktów: 35

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.

(35)

-

... 2
... 2

Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. - należymy do Grupy Angelini włoskiego koncernu, którego głównym obszarem działania jest produkcja i dystrybucja leków, wyrobów medycznych i suplementów diety. W Polsce dzięki ponad 25-cio letniemu doświadczeniu na rynku farmaceutycznym (wcześniej jako Medagro International) utrzymujemy ugruntowaną pozycję solidnego partnera dla farmaceutów, lekarzy oraz pacjentów.

Nasz sukces był możliwy dzięki wprowadzeniu na rynek farmaceutyczny wielu istotnych  produktów leczniczych z różnych obszarów terapeutycznych. W ofercie znajdują się zarówno produkty pochodzące z Grupy Angelini jak i produkty firm partnerskich, które nie mając swoich oddziałów w Polsce przekazały firmie Angelini Pharma Polska prawa do ich urynkowienia. Ponadto, Angelini Pharma Polska współpracuje na terenie Polski z czteroma wytwórcami kontraktowymi (GSK Poznań, Medana, Ewa SA, Sun-Farm).

W Polsce Angelini Pharma Polska zatrudnia ok.200 osób, posiada własną koncesjonowaną hurtownię farmaceutyczną, prowadzącą zaopatrzenie do hurtowni farmaceutycznych i aptek.

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem