zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Amara

Zakład Farmaceutyczny AMARA Sp. z o.o. specjalizuje się w wytwarzaniu produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz specjalistycznych kosmetyków dermatologicznych. Firma została założona w 1994 roku i od tego czasu stanowi istotne ogniwo polskiego przemysłu farmaceutycznego. Oferta AMARY wzrasta sukcesywnie każdego roku, by na bieżąco odpowiadać na potrzeby pacjentów. Nasze preparaty dostępne są w aptekach na terenie całej Polski dzięki sprawnie działającej i rozbudowanej sieci przedstawicieli farmaceutycznych, służących fachową pomocą.

Misja firmy wyrażona w słowach: „wspieramy zdrowie – rozwijamy możliwości” w sierpniu 2011 roku została wpisana w reedycję firmowej Księgi Jakości – dokumentu regulującego wszelkie procesy w przedsiębiorstwie tak, by działało ono jak najbardziej efektywnie, wydajnie i z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. W doskonały sposób odzwierciedla ona cel oraz zasady funkcjonujące AMARZE. Na pierwszym miejscu stawiamy zdrowie pacjentów, dlatego oferowane przez nas produkty powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników, a podczas każdego etapu procesu produkcyjnego podlegają ścisłej kontroli jakości. Czuwają nad tym specjalnie powołane oddziały – Kontroli Jakości, Zapewnienia Jakości, Laboratorium Kontrolne.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.