Krople walerianowe 35 g Amara

cena
2,64 zł
Ilość:
Producent Amara
Pojemność 35 g
Postać leku Krople
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

100 g kropli zawiera: 100 g nalewki kozłkowej przygotowanej zgodnie z recepturą FP VI. Produkt zawiera 64-68% (v/v) etanolu.

Wskazania

Krople stosowane jako środek uspokajający.

Dawkowanie

Preparat przyjmować doustnie . Dorośli, dzieci powyżej 12 lat i osoby w wieku podeszłym w objawach napięcia nerwowego: 3 razy dziennie ok 65 kropli co odpowiada pół łyżeczki płynu, rozpuścić w 1/4 szklanki wody. Jako środek ułatwiający zasypianie ok 65 kropli co odpowiada pół łyżeczki płynu, rozpuścić w 1/4 szklanki wody, przyjmować ok. pół godziny przed snem, dawkę można powtórzyć jeśli konieczne. Maksymalna dawka dobowa wynosi 4 dawki pojedyncze leku.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Krople walerianowe 35 g Amara

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Krople walerianowe 35 g Amara kupili także:

NEOSINE syrop 150 ml

Neosine syrop to lek przeciwwirusowy i immunomodulujący stosowany u pacjentów zmagających się z obniżoną odpornością oraz częstymi i uporczywymi infekcjami górnych dróg oddechowych. Wspomaga przy infekcjach błon śluzowych i skóry wywołanych wirusem opryszczki zwykłej (Herpes simplex typu I i II zlokalizowanej zarówno w okolicach twarzy, jak i narządów płciowych hamując namnażanie wirusów HSV) jak i Herpes varicella-zoster (ospa wietrzna, półpasiec). 

Preparat stosuje się także w leczeniu podofiliną lub laserem z dwutlenkiem węgla a także przy powikłaniach odry (podostre stwardniające zapalenie mózgu). 

Preparat zaleca się stosować nieprzerwanie do 2-3 dni po ustąpieniu objawów. 

Alternatywną postacią leku jest Neosine w tabletkach. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.