Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

ul. Wołoska 22, 02-675 Warsaw, Poland

Pojemność 24szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład
1 tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu.
Wskazania
Doraźne leczenie łagodnego do umiarkowanego bólu związanego z migreną, bólu głowy, bólu pleców, bólów menstruacyjnych, bólu zęba, bólów reumatycznych, bólu mięśni, bólu związanego z łagodnymi postaciami zapalenia stawów, przeziębieniem oraz grypą, bólu gardła lub gorączki. Szczególnie polecany do leczenia bólu wymagającego silniejszych środków przeciwbólowych niż ibuprofen lub paracetamol stosowanych oddzielnie.
Działanie

Nurofen Ultima łączy w sobie siłę dwóch składników – ibuprofenu i paracetamolu. Dzięki temu zapewnia podwójną moc w walce z bólem i jest skuteczniejszy niż jego składniki stosowane samodzielnie.

Dawkowanie
Dorośli: przyjąć 1 tabletkę z jedzeniem lub piciem, do 3 razy na dobę. Należy zachować, co najmniej 6 godzinną przerwę między kolejnymi dawkami. Jeśli po przyjęciu jednej tabletki objawy nie ustępują można przyjąć maksymalnie 2 tabletki do 3 razy na dobę. Nie należy przyjmować więcej niż sześć tabletek w ciągu 24 godzin. Lek należy przyjmować w trakcie posiłku.
Przeciwwskazania

Kiedy nie stosować leku Nurofen Ultima: jeśli pacjent przyjmuje inne leki zawierające paracetamol, jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne leki przeciwbólowe takie jak ibuprofen, kwas acetylosalicylowy w dużych dawkach (powyżej 75 mg na dobę) lub inne leki z grupy niesteroidalnych leków przeciwzapalnych (NLPZ) w tym inhibitory cyklooksygenazy-2 (COX-2), jeśli pacjent ma uczulenie na ibuprofen, paracetamol lub którykolwiek z pozostałych składników leku Nurofen Ultima, jeśli pacjent ma uczulenie na kwas acetylosalicylowy lub inne leki przeciwbólowe z grupy NLPZ, jeśli obecnie występuje lub występowało owrzodzenie lub krwawienie w obrębie żołądka lub dwunastnicy (jelito cienkie), jeśli występują zaburzenia krzepnięcia krwi, jeśli występuje niewydolność serca, wątroby lub nerek, w ostatnich 3 miesiącach ciąży, u osób poniżej 18 lat.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

nurofen, nurofen ultima, ból menstruacyjny, ból, silny ból, ból kobiecy, bol menstruacyjny, bol, silny bol, bol kobiecy, okres, ibuprofen, paracetamol , na ból, na bol

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Stosowanie

Doraźne leczenie łagodnego do umiarkowanego bólu związanego z migreną, bólu głowy, bólu pleców, bólów menstruacyjnych, bólu zęba, bólów reumatycznych, bólu mięśni, bólu związanego z łagodnymi postaciami zapalenia stawów, przeziębieniem oraz grypą, bólu gardła lub gorączki. Szczególnie polecany do leczenia bólu wymagającego silniejszych środków przeciwbólowych niż ibuprofen lub paracetamol stosowanych oddzielnie.

Działanie

Nurofen Ultima łączy w sobie siłę dwóch składników – ibuprofenu i paracetamolu. Dzięki temu zapewnia podwójną moc w walce z bólem i jest skuteczniejszy niż jego składniki stosowane samodzielnie.

Kluczowy składnik

ibuprofen paracetamol

Rejestracja

lek

Dorota
Nurofen ultima to świetne połączenie Ibuprofenu z Paracetamolem. Doskonale radzi sobie z moim uporczywym, migrenowym bólem głowy. Jego cena jest dobra. Na forum lek ten ma bardzo dobre opinie więc szczerze polecam wszystkim!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.