Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

ul. Wołoska 22, 02-675 Warsaw, Poland

Pojemność 24szt
Postać Pastylki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis produktu Strepsils

Szybko zwalcza ostry ból, głęboko w miejscu infekcji

Strepsils Intensive Bez Cukru Pomarańczowy
zawiera Flurbiprofen, który łagodzi objawy stanu zapalnego takie jak:

 • ból
 • trudności w przełykaniu
 • obrzęk gardła

Najsilniejszy lek na ostry ból gardła

Strepsils Intensive Bez Cukru Pomarańczowy to najsilniejszy niesteroidowy lek przeciwzapalny o działaniu miejscowym na ostry ból gardła w Polsce.*

*Wśród klasycznych NLPZ stosowanych miejscowo w tabletkach/pastylkach do ssania.

Działa głęboko w miejscu infekcji

Substancja czynna Flurbiprofen wnika głęboko w warstwy tkanki gardła, przynosząc ulgę w miejscu infekcji.

Szybka ulga w bólu już po 2 minutach*

Tabletki do ssania Strepsils Intensive Bez Cukru Pomarańczowy przynoszą szybką ulgę w silnym bólu gardła.

*Dotyczy działania łagodzącego.

Działa aż do 6 godzin*

Produkty z gamy Strepsils Intensive zapewniają długotrwałe działanie i ulgę w bólu gardła, zwalczając stan zapalny aż do 6 godzin.

*Dotyczy Strepsils Intensive Direct.

Bez cukru

Strepsils Intensive Bez Cukru o smaku pomarańczowym jest wskazany w krótkotrwałym objawowym leczeniu bólu gardła.

Pastylki do ssania Strepsils Intensive Bez Cukru Pomarańczowy® to najsilniejszy niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ) o działaniu miejscowym na ostry ból gardła w Polsce*.

*Wśród klasycznych NLPZ stosowanych miejscowo w tabletkach/pastylkach do ssania.

Strepsils to nr 1 na ból gardła w Polsce.*

Łagodzi objawy bólu gardła obecne zarówno w przebiegu infekcji bakteryjnej, jak i wirusowej.

*Sprzedaż ilościowa w kategorii produktów na ból gardła 01C1, IMS 01-11 2017

Najczęstsze przyczyny bólu gardła

 • zakażenie bakteryjne
 • zakażenie wirusowe

Ból gardła może być również spowodowany czynnikami klimatycznymi i środowiskowymi, przez co może wystąpić nawet w lecie.

Pierwsze objawy stanu zapalnego gardła

 • suchość w gardle
 • chrypka
 • dyskomfort podczas mówienia i przełykania

Jeśli pojawiły się u Ciebie wymienione objawy, bardzo prawdopodobne, że się przeziębiłeś. Zwalcz chorobę w zarodku, zanim zdąży się rozwinąć.

Zwalczanie pierwszych objawów stanu zapalnego gardła

 • dbaj o odpowiednie nawodnienie
 • nie nadwyrężaj gardła
 • stosuj tabletki na ból gardła

Jeśli zależy Ci na tym, aby ból gardła nie przeistoczył się w coś poważniejszego, bardzo ważne jest, aby działać szybko.

Wybierz Strepsils dopasowany do Twoich potrzeb!

Strepsils Intensive

Kup teraz
 • działanie przeciwbólowe
 • działanie przeciwzapalne
 • tabletka do ssania
 • aerozol
 • bez cukru
 • działanie do 4 godzin
 • działanie do 6 godzin

Strepsils Intensive Direct

Kup teraz

Strepsils Intensive bez cukru pomarańczowy, Flurbiprofenum, 8,75 mg, pastylki twarde; Wskazania do stosowania: Strepsils Intensive bez cukru pomarańczowy jest wskazany w krótkotrwałym objawowym leczeniu bólu gardła. Przeciwwskazania: Produkt leczniczy jest przeciwwskazany u pacjentów: Z nadwrażliwością na flurbiprofen, kwas acetylosalicylowy oraz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) lub na którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego, Z chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy czynną lub w wywiadzie, perforacją lub krwawieniem (dwa lub więcej odrębne epizody potwierdzonego owrzodzenia lub krwawienia), również tymi występującymi po zastosowaniu innych NLPZ, Z krwawieniem lub perforacją przewodu pokarmowego w wywiadzie, z ciężkim zapaleniem jelita grubego, zaburzeniami krwotocznymi lub dotyczącymi wytwarzania krwi, związanymi z wcześniejszym leczeniem przy użyciu NLPZ, Z ciężką niewydolnością serca, wątroby lub nerek, W ostatnim trymestrze ciąży, U dzieci w wieku poniżej 12 lat, U których w przeszłości występowały objawy alergii (takie jak pokrzywka, astma oskrzelowa, obrzęk naczynioruchowy, zapalenie błony śluzowej nosa lub skurcz oskrzeli) po przyjęciu ibuprofenu, kwasu acetylosalicylowego lub innych NLPZ. Podmiot odpowiedzialny: Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
PL/2020-04/18 STR Strepsils Intensive Sugarfree

Skład

 Substancją czynną leku jest flurbiprofen. Jedna pastylka twarda zawiera 8,75 mg flurbiprofenu.

– Pozostałe składniki leku to: makrogol 300, potasu wodorotlenek, aromat pomarańczowy (główny składnik: trioctan glicerolu (triacetyna)), lewomentol, acesulfam potasowy, maltitol ciekły, izomalt.

Wskazania

Lek Strepsils Intensive bez cukru pomarańczowy jest wskazany w krótkotrwałym objawowym leczeniu bólu gardła u dorosłych i młodzieży w wieku od 12 lat.

Działanie

Tabletki powlekają ścianki gardła, przynosząc szybką i wyraźną ulgę, podczas gdy zawarty w nich flurbiprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Lek działa w miejscu powstawania stanu zapalnego gardła i usuwa trudności w przełykaniu. Strepsils Intensive szybko zmniejsza ból i obrzęk gardła, działa już po 30 minutach dając nawet 3-godzinną ulgę w ostrym bólu

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: ssać powoli jedną tabletkę co 3-6 godzin w razie potrzeby. Nie należy stosować dawki większej niż 5 tabletek na dobę.

Przeciwwskazania

Nie zaleca się stosowania u dzieci do 12 roku życia. Nadwrażliwość na niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) lub którykolwiek ze składników preparatu. Choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy, astma oskrzelowa, poważne schorzenia wątroby i/lub nerek.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Lek Strepsils Intensive bez cukru pomarańczowy jest wskazany w krótkotrwałym objawowym leczeniu bólu gardła u dorosłych i młodzieży w wieku od 12 lat.

Działanie

Tabletki powlekają ścianki gardła, przynosząc szybką i wyraźną ulgę, podczas gdy zawarty w nich flurbiprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Lek działa w miejscu powstawania stanu zapalnego gardła i usuwa trudności w przełykaniu. Strepsils Intensive szybko zmniejsza ból i obrzęk gardła, działa już po 30 minutach dając nawet 3-godzinną ulgę w ostrym bólu

Sylwia
Strepsils intensive to mój ulubiony produkt zwalczający ból gardła. Jest on skuteczniejszy od klasycznej wersji i nie zawiera cukru. Dodatkowo, nie wysusza gardła. Dawkowanie, tak jak sugeruje ulotka, czyli do 5 tabletek na dobę. Warto wpisać w wyszukiwarkę- strepsils intensive cena , co pozwoli szybko wyszukać produktu najtaniej. Polecam !!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.