zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy i odbioru bezpłatnego mini-produktu brakuje Ci 299.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producenci

Producent VitaMax
Adres


Pojemność 20szt.
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Skład

Saccharomyces boulardii, żelatyna wołowa, inulina, sub. przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, barwnik: dwutlenek tytanu.

Wskazania

Medibiotic® Gastro Comfort to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego o składzie specjalnie opracowanym w celu:
- skrócenia czasu trwania biegunki infekcyjnej,
- skrócenia czasu trwania biegunki „podróżnych” (np. w podroży ze zmianą strefy klimatycznej),
- uzupełnienia mikroflory przewodu pokarmowego w trakcie antybiotykoterapii,
- uzupełnienia mikroflory przewodu pokarmowego po zakończeniu antybiotykoterapii.

Dawkowanie

Dla dzieci i dorosłych 1 kapsułka dziennie. W przypadku dorosłych można zwiększyć dzienną porcję spożycia do maksymalnie 1 kapsułki 2 razy dziennie. W zależności od indywidualnego zapotrzebowania lekarz może wskazać inną porcję dziennego spożycia.

- Dzieci młodsze (do 6. roku życia): kapsułkę otworzyć i jej zawartość dodać do niewielkiej ilości spożywanego pokarmu. Nie należy mieszać preparatu ze zbyt gorącymi płynami/pokarmami. Przygotować bezpośrednio przed spożyciem.
- Dzieci starsze i dorośli: kapsułkę należy połknąć i popić wodą. Nie należy mieszać preparatu ze zbyt gorącymi płynami/pokarmami.

Dodatkowe

Może być stosowany przez diabetyków i kobiety w ciąży.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Medibiotic® Gastro Comfort to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego o składzie specjalnie opracowanym w celu:- skrócenia czasu trwania biegunki infekcyjnej,- skrócenia czasu trwania biegunki „podróżnych” (np. w podroży ze zmianą strefy klimatycznej),- uzupełnienia mikroflory przewodu pokarmowego w trakcie antybiotykoterapii,- uzupełnienia mikroflory przewodu pokarmowego po zakończeniu antybiotykoterapii.

Brak opini o produkcie

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.