zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 3

Producent Ewopharma AG
Adres


Pojemność 5ml
Postać Krople
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

BioGaia krople zawierają szczep bakterii probiotycznych Lactobacillus reuteri (L. reuteri) Protectis zawieszony w oleju. Dzienna dawka 5 kropli zapewnia zalecaną dobową dawkę 100 milionów aktywnych, prozdrowotnych  bakterii L. reuteri Protectis.

BioGaia probiotyk w kroplach to w całości naturalny,  pochodzący z wolnego od toksyn mleka matki dlatego krople te, stanowią bezpieczny i wygodny sposób uzupełnienia flory jelitowej. Bakterie zawarte w preparacie BioGaia są odporne na większość najczęściej stosowanych antybiotyków oraz na działanie kwasu żołądkowego.

Skład
100 milionów żywych, aktywnych pałeczek z gatunku Lactobacillus reuteri Protectis w 5 kroplach, olej słonecznikowy, olej trójglicerydowy C8-C10 o łańcuchach średniej długości, dwutlenek silikonu. 
Może zawierać śladowe ilości białka mleka.
Wskazania

Ochrona przewodu pokarmowego przy antybiotykoterapi i biegunkach, w kolkach.

Dawkowanie
5 kropli raz dziennie.
Zamkniętą butelkę należy silnie wstrząsnąć przed odmierzeniem kropli. W celu uwolnienia kropli, butelkę przechylić do góry dnem, pod kątem 45°. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Dodatkowe

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednią ekspozycją na światło słoneczne.

Nie dodawać do gorących potraw lub napojów, gdyż może to doprowadzić do zniszczenia żywych kultur bakterii

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Ochrona przewodu pokarmowego przy antybiotykoterapi i biegunkach, w kolkach.

Kluczowy składnik

bakterie probiotyczne MCT

Rejestracja

suplement diety

Mac
...

Mac
...

Sylwia
Mój 3 miesięczny synek zaczął przyjmować biogaia ze względu na bolesne wzdęcia; przy gazach napinał się i płakał. Po około tygodniu stosowania zauważalna poprawa. Wadą biogaia krople to małe opakowanie i w moim przypadku dawkowanie -karmię wyłącznie piersią więc nie mogę dodawać kropelek do mleka. Ogólnie jednak rozważając- biogaia opinie ws. biogaia cena to produkt nie ma sobie równych.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.