Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Iwostin
Adres

ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa

Pojemność 150ml
Postać Emulsja
Dostępność

Spis treści:

Iwostin Solecrin Post emulsja regeneracyjna po opalaniu 150 ml Wskazania

Wspomaganie regeneracji naskórka po ekspozycji na słońce. Niewielką ilość emulsji rozprowadzić równomiernie na skórze. Stosować każdorazowo po opalaniu lub częściej, jeżeli zachodzi potrzeba. 

Iwostin Solecrin Post emulsja regeneracyjna po opalaniu 150 ml Działanie

Nawilża i wspomaga regenerację naskórka po ekspozycji na słońce. Minimalizuje krótko- i długotrwałe efekty działania promieniowania UV. Delikatnie chłodzi, łagodzi podrażnienia oraz przywraca skórze uczucie komfortu. Uzupełnia niedobory lipidów i długotrwale nawilża.

Efekty:
Nawilża i wspomaga regenerację naskórka po ekspozycji na słońce.
Minimalizuje efekty działania promieniowania UV.
Łagodzi podrażnienia oraz przywraca skórze uczucie komfortu.
Uzupełnia niedobory lipidów i długotrwale nawilża.

Preregen® - zmniejsza podrażnienia skóry oraz neutralizuje działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie się skóry.
Olej macadamia oraz NNKT - dostarczają niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Uelastyczniają i zmiękczają wysuszoną, szorstką skórę.
Fucogel - tworzy delikatny film ochronny dzięki czemu nawilża i zapobiega utracie wody z naskórka.
Questice Liquid® - zapewnia długotrwałe uczucie przyjemnego chłodu.

Iwostin Solecrin Post emulsja regeneracyjna po opalaniu 150 ml Dawkowanie

Niewielką ilość emulsji rozprowadzić równomiernie na skórze. Stosować każdorazowo po opalaniu lub częściej, jeśli zachodzi potrzeba.

Kategoria

Pielęgnacja ciała

Producent

Postać

Stosowanie

Wspomaganie regeneracji naskórka po ekspozycji na słońce. Niewielką ilość emulsji rozprowadzić równomiernie na skórze. Stosować każdorazowo po opalaniu lub częściej, jeżeli zachodzi potrzeba. 

Działanie

Nawilża i wspomaga regenerację naskórka po ekspozycji na słońce. Minimalizuje krótko- i długotrwałe efekty działania promieniowania UV. Delikatnie chłodzi, łagodzi podrażnienia oraz przywraca skórze uczucie komfortu. Uzupełnia niedobory lipidów i długotrwale nawilża. Efekty:Nawilża i wspomaga regenerację naskórka po ekspozycji na słońce. Minimalizuje efekty działania promieniowania UV.Łagodzi podrażnienia oraz przywraca skórze uczucie komfortu.Uzupełnia niedobory lipidów i długotrwale nawilża.Preregen® - zmniejsza podrażnienia skóry oraz neutralizuje działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za fotostarzenie się skóry. Olej macadamia oraz NNKT - dostarczają niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Uelastyczniają i zmiękczają wysuszoną, szorstką skórę. Fucogel - tworzy delikatny film ochronny dzięki czemu nawilża i zapobiega utracie wody z naskórka. Questice Liquid® - zapewnia długotrwałe uczucie przyjemnego chłodu.

Dla kogo

kobieta mężczyzna

Problem

skóra podrażniona skóra uszkodzona

Wiek

Bez ograniczeń

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.