zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 1 szt.
Postać Sztyft
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis produktu

Naturalny i skuteczny sposób na problem hemoroidów. Pozwala pozbyć się dolegliwości raz na zawsze, jest łatwy w aplikacji, bezpieczny, nadaje się dla kobiet w ciąży i seniorów.

Skład

Hemorex wykorzystuje system delikatnego chłodzenia – zawiera wewnątrz specjalną substancję, którą można wielokrotnie zamrażać i rozmrażać. Substancja została szczelnie zamknięta w sztyfcie, co uniemożliwia jej kontakt z ciałem i służy jedynie do przekazywania chłodu w ściśle określonym czasie i miejscu.

Wskazania

Użycie powoduje natychmiastową ulgę – łagodzi ból, świąd i pieczenie, tamuje krwawienie i obkurcza naczynia krwionośne, zapobiegając dalszemu rozwojowi choroby.

Działanie

Wykorzystując niską temperaturę Hemorex obkurcza naczynia krwionośne, co powoduje błyskawiczną ulgę przy dokuczliwych objawach choroby hemoroidalnej, niezależnie od stopnia jej zaawansowania.

Hemorex skutecznie i naturalnie leczy zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne żylaki odbytu.

Sztyft nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania – mogą bezpiecznie używać go kobiety w ciąży, alergicy czy diabetycy.

Dawkowanie

1. Włóż sztyft Hemorex do zamrażalnika na minimum dwie godziny.
2. Po wyjęciu sztyftu nałóż  na niego lubrykant – może to być wazelina kosmetyczna, albo specjalny żel, który można kupić w każdej aptece.
3. Teraz połóż się na boku, zegnij nogę na której nie leżysz i podciągnij ją do klatki piersiowej. Rozluźnij się, a następnie powoli i delikatnie wprowadź sztyft do odbytu i pozostaw na 6 do 8 minut. Po tym czasie Hemorex osiągnie temperaturę twojego ciała. Wtedy należy go wyjąć.
4. Po wyjęciu umyj aplikator mydłem i ciepłą wodą oraz zdezynfekuj go np. medycznym płynem do dezynfekcji, wodą utlenioną, czy spirytusem salicylowym.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Postać

Stosowanie

Użycie powoduje natychmiastową ulgę – łagodzi ból, świąd i pieczenie, tamuje krwawienie i obkurcza naczynia krwionośne, zapobiegając dalszemu rozwojowi choroby.

Działanie

Wykorzystując niską temperaturę Hemorex obkurcza naczynia krwionośne, co powoduje błyskawiczną ulgę przy dokuczliwych objawach choroby hemoroidalnej, niezależnie od stopnia jej zaawansowania.Hemorex skutecznie i naturalnie leczy zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne żylaki odbytu.Sztyft nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania – mogą bezpiecznie używać go kobiety w ciąży, alergicy czy diabetycy.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.