zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 1 szt.
Postać Sztyft
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Hemorex sztyft chłodzący na hemoroidy 1 sztuka Opis

Naturalny i skuteczny sposób na problem hemoroidów. Pozwala pozbyć się dolegliwości raz na zawsze, jest łatwy w aplikacji, bezpieczny, nadaje się dla kobiet w ciąży i seniorów.

Hemorex sztyft chłodzący na hemoroidy 1 sztuka Skład

Hemorex wykorzystuje system delikatnego chłodzenia – zawiera wewnątrz specjalną substancję, którą można wielokrotnie zamrażać i rozmrażać. Substancja została szczelnie zamknięta w sztyfcie, co uniemożliwia jej kontakt z ciałem i służy jedynie do przekazywania chłodu w ściśle określonym czasie i miejscu.

Hemorex sztyft chłodzący na hemoroidy 1 sztuka Wskazania

Użycie powoduje natychmiastową ulgę – łagodzi ból, świąd i pieczenie, tamuje krwawienie i obkurcza naczynia krwionośne, zapobiegając dalszemu rozwojowi choroby.

Hemorex sztyft chłodzący na hemoroidy 1 sztuka Działanie

Wykorzystując niską temperaturę Hemorex obkurcza naczynia krwionośne, co powoduje błyskawiczną ulgę przy dokuczliwych objawach choroby hemoroidalnej, niezależnie od stopnia jej zaawansowania.

Hemorex skutecznie i naturalnie leczy zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne żylaki odbytu.

Sztyft nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania – mogą bezpiecznie używać go kobiety w ciąży, alergicy czy diabetycy.

Hemorex sztyft chłodzący na hemoroidy 1 sztuka Dawkowanie

1. Włóż sztyft Hemorex do zamrażalnika na minimum dwie godziny.
2. Po wyjęciu sztyftu nałóż  na niego lubrykant – może to być wazelina kosmetyczna, albo specjalny żel, który można kupić w każdej aptece.
3. Teraz połóż się na boku, zegnij nogę na której nie leżysz i podciągnij ją do klatki piersiowej. Rozluźnij się, a następnie powoli i delikatnie wprowadź sztyft do odbytu i pozostaw na 6 do 8 minut. Po tym czasie Hemorex osiągnie temperaturę twojego ciała. Wtedy należy go wyjąć.
4. Po wyjęciu umyj aplikator mydłem i ciepłą wodą oraz zdezynfekuj go np. medycznym płynem do dezynfekcji, wodą utlenioną, czy spirytusem salicylowym.

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Użycie powoduje natychmiastową ulgę – łagodzi ból, świąd i pieczenie, tamuje krwawienie i obkurcza naczynia krwionośne, zapobiegając dalszemu rozwojowi choroby.

Działanie

Wykorzystując niską temperaturę Hemorex obkurcza naczynia krwionośne, co powoduje błyskawiczną ulgę przy dokuczliwych objawach choroby hemoroidalnej, niezależnie od stopnia jej zaawansowania.Hemorex skutecznie i naturalnie leczy zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne żylaki odbytu.Sztyft nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania – mogą bezpiecznie używać go kobiety w ciąży, alergicy czy diabetycy.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.