Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres


Pojemność 200 ml
Postać Płyn
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Glimbax 0,74 mg/ml Roztwór Do Płukania Gardła 200 ml Skład

1 ml roztworu zawiera 0,74 mg Diclofenacum (diklofenak w postaci kwasu).

Glimbax 0,74 mg/ml Roztwór Do Płukania Gardła 200 ml Wskazania

Leczenie objawowe stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła (np. objawów zapalenia dziąseł, zapalenia jamy ustnej, zapalenia gardła, w stanach po zabiegach stomatologicznych, objawów podrażnienia mechanicznego).

Glimbax 0,74 mg/ml Roztwór Do Płukania Gardła 200 ml Dawkowanie

Zaleca się stosowanie roztworu do płukania jamy ustnej i gardła od 2 do 3 razy na dobę. Każdorazowo należy użyć 15 ml roztworu (1 miarkę) nierozcieńczonego lub rozcieńczonego niewielką ilością wody i płukać jamę ustną i gardło przez około 30-60 sekund. Po użyciu roztwor należy wypluć. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustępują po 7 dniach stosowania preparatu Glimbax, należy skontaktować się z lekarzem. Nie ma potrzeby modyfikacji schematu dawkowania leku Glimbax u pacjentów w podeszłym wieku.

Glimbax 0,74 mg/ml Roztwór Do Płukania Gardła 200 ml Przeciwwskazania

Preparatu nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 14 lat. Preparat jest przeciwwskazany u pacjentów z nadwrażliwością na substancję czynną lub substancje pomocnicze wchodzące w jego skład. Podobnie jak w przypadku innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), nie należy stosować preparatu Glimbax u pacjentów, u których podanie kwasu acetylosalicylowego lub innych leków hamujących syntezę prostaglandyn, może być przyczyną napadu astmy, pokrzywki lub alergicznego nieżytu nosa.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Leczenie objawowe stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła (np. objawów zapalenia dziąseł, zapalenia jamy ustnej, zapalenia gardła, w stanach po zabiegach stomatologicznych, objawów podrażnienia mechanicznego).

Kluczowy składnik

diklofenak

Rejestracja

lek

Zosia
Glimbax jest w naszym domu od lat. Skuteczny przy nasilonym bólu gardła. Smak nie należy do najlepszych ale to mało ważne gdy lek pomaga. Tak jak podaje ulotka, gardło wystarczy płukać 3 razy dziennie. Polecam kupować w aptece internetowej bo cena jest dużo bardziej korzystna. Próbował kiedyś glimbax zamiennik ale rezultaty nie były tak dobre.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.