zdjecie zdjecie

FLC Pharma Omegaregen Cardio kwasy Omega 3-6-9, kenzym Q10, witamina E, smak cytryna rozmaryn 250 ml [Data ważności 31-07-2019]

Producent FLC Pharma
Pojemność 250ml
Postać Płyn
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Wskazania

  • profilaktyka chorób krążenia
  • uzyskanie prawidłowej gospodarki lipidowej
  • zmniejszenie postępu miażdżycy
  • poprawa wydolności układu krążenia

Działanie

OmegaRegen CARDIO to kardiosuplement stworzony przez lekarzy kardiologów dla osób wymagających szczególnej troski o układ krążenia. Podstawowym składnikiem preparatu jest kwas alfa-linolenowy nowej generacji – w postaci estru etylowego.

Ester ten jest źródłem kwasów OMEGA-3 w najlepszej formie. Dzięki opracowanej w Uniwersytecie Wrocławskim technologii można otrzymać produkt zapewniający stabilność, korzystne walory smakowo-zapachowe. Stanowi doskonałe medium do transportowania innych cennych składników.

Dawkowanie

5 ml dziennie (łyżeczka do herbaty), w trakcie największego posiłku dnia. Opakowanie należy zużyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia.

Opinie o FLC Pharma Omegaregen Cardio kwasy Omega 3-6-9, kenzym Q10, witamina E, smak cytryna rozmaryn 250 ml [Data ważności 31-07-2019]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.