Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

ul. Wołoska 22, 02-675 Warsaw, Poland

Pojemność 10 ml
Postać Żel
Dostępność

Spis treści:

Durex Intense Orgasmic żel stymulujący dla kobiet 10 ml Opis

Nowy żel Durex Intense to rewolucyjny żel stymulujący łechtaczkę. Stworzony z myślą o jeszcze bardziej intensywnych orgazmach! Aby przeżyć orgazm łechtaczkowy, wmasuj kilka kropli na łechtaczkę podczas gry wstępnej. Wyjątkowa formuła została stworzona tak, aby dostarczyć kombinację rozgrzewających, chłodzących oraz łaskoczących doznań, które wzmogą wrażliwość intymnych miejsc, a w konsekwencji przyjemność będzie jeszcze bardziej intensywna. Do 20 niesamowitych orgazmów w jednej małej butelce – bardziej intensywny orgazm kobiety oraz więcej intensywnych doświadczeń seksualnych dla obojga!

Durex Intense Orgasmic żel stymulujący dla kobiet 10 ml Skład

Woda, Propylene Glycol, Gliceryna, Hydroxyethylcellulose, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Benzoic Acid, Sodium Hydroxide

Durex Intense Orgasmic żel stymulujący dla kobiet 10 ml Działanie

Durex Intense Żel stymulujący dla kobiet to oparty na wodzie żel intymny zapewniający różnorodność doznań. Chłodząc, rozgrzewając i mrowiąc zapewnia wyjątkowe sensoryczne doznania, ułatwiając kobiecie osiągnięcie orgazmu i potęgując jego intensywność.

Durex Intense Orgasmic żel stymulujący dla kobiet 10 ml Dawkowanie

Zdejmij korek, a następnie przekręć pompkę i wciśnij ją kilkukrotnie. Przy pierwszym użyciu pompka może wymagać aż 10-krotnego wciśnięcia przed jej uruchomieniem. Przy kolejnym użyciu produktu dużo szybciej wyciśniesz odpowiednią ilość żelu. Delikatnie rozprowadź żel na łechtaczce i w okolicach intymnych.

Durex Intense Orgasmic żel stymulujący dla kobiet 10 ml Przeciwwskazania

Unikać kontaktu żelu stymulującego z oczami i ranami skóry. Jeśli w wyniku stosowania produktu wystąpiło podrażnienie skóry, należy zaprzestać dalszego używania. Jeśli problem nie ustępuje, skonsultuj się z lekarzem. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, zasięgnij porady lekarskiej przed użyciem. Produkt jest bezpieczny do spożycia, jednak nie jest on artykułem spożywczym i powinien być trzymany w miejscu niedostępnym dla dzieci. Żel stymulujący może być bezpiecznie stosowany z produktami z lateksu. Produkt może wywołać uczucie ciepła, ochłodzenia lub mrowienia. Bezzapachowy, bez parabenów. Zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.

Durex Intense Orgasmic żel stymulujący dla kobiet 10 ml Dodatkowe

OPINIE NA TEMAT ŻELU STYMULUJĄCEGO DUREX INTENSE

„Durex Intense był zaskakująco inny i, szczerze mówiąc, w niczym nie przypominał produktów używanych przeze mnie do tej pory. Zapewniał uczucie ochładzających dreszczy oraz pikanterię – z pewnością dodało to więcej wrażeń w czasie orgazmu!”

„Wzmożona wrażliwość dzięki żelowi ułatwiła mi szczytowanie, gdyż każde moje odczucie było bardziej intensywne.”

„WOW, totalnie eksplodowałam!”

„Ten żel naprawdę przyspieszył mój orgazm i dzięki niemu czułam się ekstremalnie podniecona.”

„Doznania były na pewno większe i pozwolił mi przeżyć orgazm ze skurczami w stopach i dzwonieniem w uszach.”

Kategoria

Polecane

Postać

Działanie

Durex Intense Żel stymulujący dla kobiet to oparty na wodzie żel intymny zapewniający różnorodność doznań. Chłodząc, rozgrzewając i mrowiąc zapewnia wyjątkowe sensoryczne doznania, ułatwiając kobiecie osiągnięcie orgazmu i potęgując jego intensywność.

Rejestracja

wyrób medyczny inny

Agnieszka
Ten żel jest genialny. Nigdy wcześniej nie miałam takich doznań! Polecam wszystkim paniom! :D

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.