Diprobase maść 50 g

cena
20,69 zł
Ilość:
Producent Schering-Plough
Pojemność 50 g
Postać leku Maść
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

1g maści zawiera: parafinę ciekłą, wazelinę białą oraz substancje pomocnicze.

Wskazania

okresy remisji przewlekłych chorób skóry, kiedy terapia kortykosteroidami nie jest konieczna; codzienna terapia jednocześnie ze stosowaniem kortykosteroidów; ostre stany zapalne lub alergiczne skóry, w tym również skóry głowy, kiedy terapia kortykosteroidami nie jest już konieczna.

Działanie

lek ma właściwości łagodzące dolegliwości w chorobach skóry poddających się kortykoterapii. Lek może być stosowany wspomagająco w leczeniu kortykosteroidami alergicznych i zapalnych chorób skóry.

Dawkowanie

lek jest przeznaczony do stosowania miejscowego na skórę. Maść nakłada się cienką wartswą na skórę i delikatnie wmasowuje w skórę. Lek Diprobase może być stosowany tak często, jak jest to konieczne.

Przeciwwskazania

uczulenie na którykolwiek ze składników leku, ciąża, laktacja.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Diprobase maść 50 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Diprobase maść 50 g kupili także:

Hyal drop multi krople do oczu 10 ml

Hyal-Drop multi to krople szczególnie skuteczne dla ukojenia i nawilżenia oczu w przypadku problemu "suchego oka", wynikającego z wpływu zewnętrznych czynników środowiskowych lub związanego z wiekiem. W warunkach fizjologicznych, wilgotność rogówki utrzymana jest dzięki warstwie płynu łzowego. Jeśli jego ilość lub jakość jest niewystarczająca dochodzi do wysychania rogówki i spojówek, a w konsekwencji powstawanie zespołu suchego oka. Towarzyszą temu objawy takie jak pieczenie, uczucie piasku w oku, nadwrażliwość na światło. 

Krople Hyal drop multi zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy, który jest naturalnym składnikiem płynu łzowego oka. Roztwór kwasu hialuronowego dobrze przylega do powierzchni rogówki i spojówek, zapewniając im długotrwałe nawilżenie. Krople w delikatny i naturalny sposób odświeżają i łagodzą suche, wrażliwe oczy. Ich zastosowanie do worka spojówkowego przynosi ulgę dla oczu zmęczonych, podrażnionych oraz nadmiernie łzawiących.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.