Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Adres

ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa

Pojemność 135 g
Postać Proszek
Dostępność

Spis treści:

Skład

Głównym składnikiem zagęszczającym jest mączka chleba świętojańskiego, uzupełniona w maltodekstryny.

Bebilon Nutriton proszek stosowany w przypadku ulewań, od urodzenia 135 g Wskazania

Dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych

 

Preparat przeznaczony do postępowania dietetycznego:

- w przypadku skłonności do ulewania u niemowląt i dzieci,

- w żywieniu dorosłych, u których występują trudności w połykaniu.

 

Bebilon Nutriton proszek stosowany w przypadku ulewań, od urodzenia 135 g Działanie

Bebilon Nutriton jest preparatem dietetycznym stosowanym u niemowląt, dzieci i dorosłych.

Służy do zagęszczania preparatu mlekozastępczego (stosowanego w żywieniu dzieci z alergią pokarmową) lub mleka modyfikowanego w żywieniu niemowląt, które ulewają po karmieniu. Może być także stosowany przy karmieniu piersią. U dorosłych, u których występują trudności w połykaniu, służy do zagęszczania zimnych i ciepłych pokarmów płynnych.

Ten produkt nie był badany pod kątem bezpieczeństwa użycia u niemowląt przedwcześnie urodzonych i niemowląt z małą masą ciała. Dlatego nie zalecane jest stosowanie produktu w tej grupie.

 

Bebilon Nutriton może być dodawany bezpośrednio do płynów lub podawany łyżeczką w postaci papki.

- Łatwy w przygotowaniu.

- Służy do zagęszczania zimnych i ciepłych pokarmów płynnych.

- Nie zawiera białka mleka krowiego i laktozy.

- Nie zawiera glutenu.

Bebilon Nutriton proszek stosowany w przypadku ulewań, od urodzenia 135 g Dawkowanie

Sposób przygotowania - bez gotowania:
Karmienie butelką- przygotować mleko/preparat mlekozastępczy wg zaleceń producenta.Dodać Bebilon Nutriton w ilości zgodnej z tabelę przygotowania. Wstrząsać przez 30-60 sekund, natychmiast podawać.
UWAGA! Preparat po kilku minutach gęstnieje, może więc wymagać smoczka z większymi dziurkami.
W postaci papki- ta metoda może być stosowana u niemowląt karmionych piersią. Przygotować Bebilon Nutriton według proporcji: 1 miarka na 30 ml wody. Dobrze wymieszać i pozostawić na 3-4 minuty do zgęstnienia. Zamieszać ponownie i podawać łyżeczką bezpośrednio przed lub w trakcie karmienia.

 

Bebilon Nutriton proszek stosowany w przypadku ulewań, od urodzenia 135 g Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Bebilon Nutriton proszek stosowany w przypadku ulewań, od urodzenia 135 g Dodatkowe

Wielkość opakowania 135 g.Nutriton nie zawiera białka mleka krowiego, laktozy i sacharozy.

Kategoria

Mama i dziecko

Postać

Stosowanie

Dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych   Preparat przeznaczony do postępowania dietetycznego: - w przypadku skłonności do ulewania u niemowląt i dzieci, - w żywieniu dorosłych, u których występują trudności w połykaniu.  

Działanie

Bebilon Nutriton jest preparatem dietetycznym stosowanym u niemowląt, dzieci i dorosłych. Służy do zagęszczania preparatu mlekozastępczego (stosowanego w żywieniu dzieci z alergią pokarmową) lub mleka modyfikowanego w żywieniu niemowląt, które ulewają po karmieniu. Może być także stosowany przy karmieniu piersią. U dorosłych, u których występują trudności w połykaniu, służy do zagęszczania zimnych i ciepłych pokarmów płynnych. Ten produkt nie był badany pod kątem bezpieczeństwa użycia u niemowląt przedwcześnie urodzonych i niemowląt z małą masą ciała. Dlatego nie zalecane jest stosowanie produktu w tej grupie.   Bebilon Nutriton może być dodawany bezpośrednio do płynów lub podawany łyżeczką w postaci papki. - Łatwy w przygotowaniu. - Służy do zagęszczania zimnych i ciepłych pokarmów płynnych. - Nie zawiera białka mleka krowiego i laktozy. - Nie zawiera glutenu.

Rejestracja

środek spożywczy

Sylwia
Bebilon nutrition to bardzo dobry produkt. Stosuję zagęszczacz do mleka bebilon u 3 miesięcznego synka, który nagle zaczął ulewać. Produkt w skuteczny sposób zagęszcza mleko i maluszek już tak nie ulewa. Duży plus, że po spożyciu synek nie ma problemów z układem pokarmowym. Cena nutrition również korzystna. Super produkt!

Gosia
Bebilon Nutriton poleciła nam nasza pediatra. Długo borykaliśmy się z problemem ulewania naszej córeczki. Produkt idealnie się sprawdził. Kupujemy tutaj, bo mają najlepsza cenę. Pozdrawiam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.