AQUASTOP RADIOTERAPIA preparat łagodzący do pielęgnacji skóry podczas radioterapii 50 ml - NIELOT

cena
11,18 zł
Producent Ziołolek
Pojemność 50 ml
Postać leku Krem
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Paraffin, Lanolin Alcohol, Linum Usitatissimum, Allantoin, Phenoxyethanol.

Wskazania

Krem łagodzący AQUASTOP® RADIOTERAPIA przeznaczony jest do pielęgnacji skóry w trakcie trwania radioterapii i po jej zakończeniu.

Działanie

Łagodzący preparat Aquastop radioterapia przeznaczony jest do ochrony skóry w trakcie trwania radioterapii i po jej zakończeniu. Ogranicza popromienne uszkodzenia skóry takie jak: oparzenia, suchość, zaczerwienienie, świąd, złuszczanie i pękanie naskórka. Preparat dzięki odpowiednio dobranej recepturze, przyspiesza procesy naprawcze i odnowę skóry. Natłuszcza ją i uelastycznia, pozostawiając na jej powierzchni delikatny film ochronny. Dobrze się wchłania i łatwo rozsmarowuje podnosząc komfort stosowania.
Krem skutecznie łagodzi podrażnienia skóry takie jak: suchość, zaczerwienienia, świąd, złuszczenie i pękanie naskórka, powstałe na skutek napromieniowania. Bardzo dobrze się wchłania, natłuszcza i uelastycznia skórę.

Dawkowanie

Miejscowo na skórę.

Opinie o AQUASTOP RADIOTERAPIA preparat łagodzący do pielęgnacji skóry podczas radioterapii 50 ml - NIELOT

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili AQUASTOP RADIOTERAPIA preparat łagodzący do pielęgnacji skóry podczas radioterapii 50 ml - NIELOT kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.