zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Pharmena
Adres


Pojemność 75ml
Postać Krem
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Przeciwsłoneczny krem ochronny dla dzieci i niemowląt allerco® skutecznie chroni wrażliwą i delikatną skórę przed promieniowaniem UVA i UVB oraz jego skutkami.

Skład

Składniki aktywne: molekuła Regen7, łagodne i fotostabilne filtry mineralne SolaveilTM, emolienty (masło shea, węglan dikaprylowy, glicerydy kwasów tłuszczowych oleju kokosowego), witamina E, alantoina, gliceryna.

Wskazania

Wysoka ochrona przed słońcem i promieniowaniem UVA/UVB delikatnej i wrażliwej skóry dzieci i niemowląt. Przeciwsłoneczna pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii. Należy unikać bezpośredniej i nadmiernej ekspozycji słonecznej, nawet po zastosowaniu ochrony przeciwsłonecznej. Nadmierne przebywanie na słońcu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Chroń niemowlęta i dzieci przed słońcem.

Działanie

Zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (SPF 30), jednocześnie dbając o właściwą pielęgnację skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii. Krem spełnia wymagania stawiane preparatom hipoalergicznym. Nie zawiera substancji zapachowych i oparty jest na łagodnie działających, najwyższej jakości składnikach aktywnych. Produkt wodoodporny, 100% filtrów mineralnych. Przeciwsłoneczny krem ochronny dla dzieci i niemowląt allerco® stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranymi filtrami mineralnymi SolaveilTM i składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi. Filtry mineralne SolaveilTM to łagodne i fotostabilne filtry UVA i UVB, szczególnie polecane dla wrażliwej i delikatnej skóry dzieci i niemowląt. Molekuła Regen7 to składnik pozytywnie wpływający na stan i wygląd skóry. Działa kojąco i łagodząco oraz chroni skórę przed powstawaniem podrażnień. Zastosowane w kremie emolienty i masło shea wzmacniają barierę naskórkową, chronią skórę przed przesuszeniem i działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Witamina E, alantoina i gliceryna podwyższają zdolność do utrzymania prawidłowej wilgotności skóry. Nie powoduje odczynów fototoksycznych i fotoalergicznych.

- zapewnia wysoką (SPF 30) ochronę przeciwsłoneczną
- oparty na filtrach mineralnych SolaveilTM – łagodnych i fotostabilnych filtrach UVA/UVB polecanych szczególnie do wrażliwej i delikatnej skóry dzieci i niemowląt
- ogranicza przeznaskórkową utratę wody (TEWL)
- zapewnia skórze właściwe nawilżenie
- działa kojąco i łagodząco na skórę wrażliwą
- chroni przed powstawaniem podrażnień i przesuszeniem skóry
- zmiękcza i wygładza naskórek
- nie powoduje odczynów fototoksycznych i fotoalergicznych

Dawkowanie

Krem nakładać równomiernie na skórę co najmniej 15 minut przed ekspozycją na słońce. Dla utrzymania ochrony regularnie powtarzać aplikację produktu, szczególnie po wytarciu lub zmyciu preparatu z powierzchni skóry.

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Wysoka ochrona przed słońcem i promieniowaniem UVA/UVB delikatnej i wrażliwej skóry dzieci i niemowląt. Przeciwsłoneczna pielęgnacja skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii. Należy unikać bezpośredniej i nadmiernej ekspozycji słonecznej, nawet po zastosowaniu ochrony przeciwsłonecznej. Nadmierne przebywanie na słońcu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Chroń niemowlęta i dzieci przed słońcem.

Działanie

Zapewnia wysoką ochronę przeciwsłoneczną (SPF 30), jednocześnie dbając o właściwą pielęgnację skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii. Krem spełnia wymagania stawiane preparatom hipoalergicznym. Nie zawiera substancji zapachowych i oparty jest na łagodnie działających, najwyższej jakości składnikach aktywnych. Produkt wodoodporny, 100% filtrów mineralnych. Przeciwsłoneczny krem ochronny dla dzieci i niemowląt allerco® stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranymi filtrami mineralnymi SolaveilTM i składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi. Filtry mineralne SolaveilTM to łagodne i fotostabilne filtry UVA i UVB, szczególnie polecane dla wrażliwej i delikatnej skóry dzieci i niemowląt. Molekuła Regen7 to składnik pozytywnie wpływający na stan i wygląd skóry. Działa kojąco i łagodząco oraz chroni skórę przed powstawaniem podrażnień. Zastosowane w kremie emolienty i masło shea wzmacniają barierę naskórkową, chronią skórę przed przesuszeniem i działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Witamina E, alantoina i gliceryna podwyższają zdolność do utrzymania prawidłowej wilgotności skóry. Nie powoduje odczynów fototoksycznych i fotoalergicznych.- zapewnia wysoką (SPF 30) ochronę przeciwsłoneczną- oparty na filtrach mineralnych SolaveilTM – łagodnych i fotostabilnych filtrach UVA/UVB polecanych szczególnie do wrażliwej i delikatnej skóry dzieci i niemowląt- ogranicza przeznaskórkową utratę wody (TEWL)- zapewnia skórze właściwe nawilżenie- działa kojąco i łagodząco na skórę wrażliwą- chroni przed powstawaniem podrażnień i przesuszeniem skóry- zmiękcza i wygładza naskórek- nie powoduje odczynów fototoksycznych i fotoalergicznych

Dla kogo

chłopiec dziecko dziewczynka

Problem

skóra sucha skóra atopowa skóra podrażniona skóra alergiczna skóra wrażliwa

Wiek

Bez ograniczeń

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.