product-image
Aboca GrinTuss Pediatric Kaszel suchy i mokry syrop 210 g
44.99 zł
Aboca GrinTuss Pediatric Kaszel suchy i mokry syrop 210 g

Aboca GrinTuss Pediatric Kaszel suchy i mokry syrop 210 g

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(3)


Producent
Aboca Polska

Oswobodzenia 1, 40-403 Katowice

Pojemność
210g
Postać
Cena jedn.
100 g = 21.42 zł


Dostępny

44.99 zł

Opis

Grintuss jest produktem na bazie miodu i kompleksów molekularnych, który ma działanie ochronne, a w rezultacie łagodzące na górne drogi oddechowe. Działa na kaszel suchy łagodząc podrażnienie błony śluzowej i na kaszel mokry sprzyjając nawilżeniu i usuwaniu śluzu. Grintuss jest produktem ze składnikami pochodzącymi z upraw ekologicznych, bez glutenu i o przyjemnym zapachu.

Skład

W skład Grintuss Pediatric wchodzą roślinne kompleksy molekularne, takie jak żywice, polisacharydy i flawonoidy. Substancje te w połączeniu z miodem, nadają produktowi właściwości mukoadhezyjne, ochronne i powlekające oraz sprawiają, że ma on przyjemny smak.

Substancje czynne:
- Miód*;
- Kompleks molekularny żywic, polisacharydów, flawonoidów z grindelli*, babki lancetowatej* i kocanki włoskiej* (Poliresin®);

Mianowany na zawartość polisacharydów (ciężar molekularny > 20 000 Dalton) ≥ 20%

Zawiera ponadto: cukier trzcinowy*; wodę; olejki eteryczne z: cytryny, słodkiej pomarańczy, mirtu; naturalny aromat cytrynowy; gumę arabską; gumę ksantanową.

*Składnik z Upraw Ekologicznych

Wskazania

Grintuss Pediatric syrop jest wskazany w leczeniu kaszlu, zarówno suchego, jak i mokrego, u dzieci powyżej 1. roku życia.

Działanie

Grintuss chroni błonę śluzową, łagodzi podrażnienie, nawilża i sprzyja usuwaniu śluzu za pomocą poniższych mechanizmów działania:

- Efekt bariery: tworzy warstwę ochronną, która przylega do błony śluzowej i chroni ją przed kontaktem z czynnikami podrażniającymi
- Działanie regulujące wydzielanie śluzu: sprzyja nawilżaniu śluzu i przyczynia się do jego usunięcia
- Działanie nawilżające: redukuje tarcie na poziomie krtani, które powoduje kaszel

Grintuss moduluje kaszel bez jego tłumienia, respektując w ten sposób ważną rolę ochronną kaszlu dla dróg oddechowych.

Dawkowanie

Zaleca się przyjęcie 5 ml (jednej łyżeczki) dzieciom powyżej 1. do 6. roku życia i 10 ml (dwóch łyżeczek) dzieciom powyżej 6. roku życia, od dwóch do czterech razy dziennie, podając ostatnią dawkę przed pójściem spać.

Wstrząsnąć przed użyciem. Zawiera łyżeczkę dozującą. Po użyciu mocno zamknąć butelkę i dokładnie umyć łyżeczkę dozującą.
Po otwarciu produkt należy zużyć w przeciągu trzech miesięcy.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Producent

Postać

Stosowanie

Grintuss Pediatric syrop jest wskazany w leczeniu kaszlu, zarówno suchego, jak i mokrego, u dzieci powyżej 1. roku życia.

Działanie

Grintuss chroni błonę śluzową, łagodzi podrażnienie, nawilża i sprzyja usuwaniu śluzu za pomocą poniższych mechanizmów działania: - Efekt bariery: tworzy warstwę ochronną, która przylega do błony śluzowej i chroni ją przed kontaktem z czynnikami podrażniającymi- Działanie regulujące wydzielanie śluzu: sprzyja nawilżaniu śluzu i przyczynia się do jego usunięcia- Działanie nawilżające: redukuje tarcie na poziomie krtani, które powoduje kaszel Grintuss moduluje kaszel bez jego tłumienia, respektując w ten sposób ważną rolę ochronną kaszlu dla dróg oddechowych.

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
zuzanna
Syrop ten znam od kilku lat. Przekonała mnie do niego na jednej z wizyt pediatra. Jest to włoskiej marki produkt, zawierajacy w swoim składzie naturalne składniki, w tym mi,od. Gęsty, bardzo dobrze powleka gardło i krtań. Ma dobre działanie terapeutyczne. Bardzo polecam GrinTuss Pediatric na kaszel suchy i mokry!

ocena ocena ocena ocena ocena
Gosia
Moim zdaniem to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych syropów dla dzieci na kaszel. Ma bardzo dobry smak a jego naturalne składniki to duży plus. Warto poczytać opinie w internecie, są bardzo dobre. Fajnie, że można go podawać na kaszel suchy i mokry. Cena dość wysoka, ale opakowanie jest ekonomiczne i starcza na dłużej. Polecam!

ocena ocena ocena ocena ocena
Karolina
Grintuss pediatric to bardzo dobry produkt zarówno na kaszel suchy i mokry, o przyjemnym smaku i co ważne naturalnym składzie, który posiada dobre opnie wśród pediatrów. Zgodnie z ty co podaje ulotka, można podawać dzieciom już od 1 r.ż. Cena dość wysoka ale za jakość i skuteczność warto. Polecam wszystkim rodzicom.

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem