Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Novamed
Adres

Novamed Sp. z o.o., ul. Traktorowa 143, 91-203 Łódź, NIP: 732-10-04-353, REGON: 470974353

Pojemność 1szt.
Postać Szczoteczka
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Soniczna szczoteczka do zębów z unikatową funkcją wybielania.

Skład

1 szczoteczka, 2 końcówki, 1 ładowarka indukcyjna, 1 etui

Wskazania

Klasycznie stylizowana szczoteczka soniczna do higieny jamy ustnej. Wykończona szlachetnie wyglądającym panelem w kolorze perłowego srebra.
Posiada funkcję odliczania czterech części po 30 sekund, by dokładnie umyć każdą część jamy ustnej.  Szczoteczka oprócz swoich uniwersalnych trybów działania: czyszczenie oraz masaż, posiada też funkcję wybielania. Przyda się do codziennej higieny dla mniej i bardziej wymagających klientów. Doskonale sprawdzi się w utrzymywaniu czystości aparatów nazębnych, ortodontycznych, koron, mostów, itp.

Szczoteczka czyści dwa razy dokładniej niż szczoteczka manualna. Dokładne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych i okolic dziąseł- zwłaszcza miejsc, do których nie docierają tradycyjne szczoteczki. Polecana wszystkim przykładającym wagę do efektywnej i systematycznej higieny jamy ustnej. Szczególnie dla poszukujących szczoteczki sonicznej z różnorodnymi trybami pracy.

Do szczoteczki dołączony jest akumulator litowo- jonowy i  ładowarka indukcyjna, dzięki temu nie trzeba kupować baterii i szczoteczka jest zawsze pod ręką.

Unikatowa główka z miękkim elementem masującym i powierzchnią- kołnierzem do czyszczenia języka.

Urządzenie ma IPX7 w ośmiostopniowej skali co oznacza że może być moczona wielokrotnie bez obawy o jej uszkodzenie.

Idealna w przypadku braku techniki i cierpliwości niezbędnych do prawidłowego mycia tradycyjną szczoteczką.

Cicha praca <65 dB i redukcja drgań obudowy.

Harmonijna forma nawiązująca do klasycznych wzorów z opalizującym panelem w kolorze perłowego srebra. Dopasowana do harmonijnych wnętrz.

Wysoka energia drgań dzięki 82 000 ruchów główki na minutę (41 000 drgań / minutę). Efektywne usuwanie płytki bakteryjnej dzięki dużej częstotliwości drgań.

Końcówki z włókien Dupont z zaokrąglonymi końcami.

Wydajna i oszczędna do 45 dni szczotkowania na jednym ładowaniu.

Dodatkowe

Instrukcja

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Klasycznie stylizowana szczoteczka soniczna do higieny jamy ustnej. Wykończona szlachetnie wyglądającym panelem w kolorze perłowego srebra.Posiada funkcję odliczania czterech części po 30 sekund, by dokładnie umyć każdą część jamy ustnej.  Szczoteczka oprócz swoich uniwersalnych trybów działania: czyszczenie oraz masaż, posiada też funkcję wybielania. Przyda się do codziennej higieny dla mniej i bardziej wymagających klientów. Doskonale sprawdzi się w utrzymywaniu czystości aparatów nazębnych, ortodontycznych, koron, mostów, itp.Szczoteczka czyści dwa razy dokładniej niż szczoteczka manualna. Dokładne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych i okolic dziąseł- zwłaszcza miejsc, do których nie docierają tradycyjne szczoteczki. Polecana wszystkim przykładającym wagę do efektywnej i systematycznej higieny jamy ustnej. Szczególnie dla poszukujących szczoteczki sonicznej z różnorodnymi trybami pracy.Do szczoteczki dołączony jest akumulator litowo- jonowy i  ładowarka indukcyjna, dzięki temu nie trzeba kupować baterii i szczoteczka jest zawsze pod ręką.Unikatowa główka z miękkim elementem masującym i powierzchnią- kołnierzem do czyszczenia języka.Urządzenie ma IPX7 w ośmiostopniowej skali co oznacza że może być moczona wielokrotnie bez obawy o jej uszkodzenie.Idealna w przypadku braku techniki i cierpliwości niezbędnych do prawidłowego mycia tradycyjną szczoteczką.Cicha praca <65 dB i redukcja drgań obudowy.Harmonijna forma nawiązująca do klasycznych wzorów z opalizującym panelem w kolorze perłowego srebra. Dopasowana do harmonijnych wnętrz.Wysoka energia drgań dzięki 82 000 ruchów główki na minutę (41 000 drgań / minutę). Efektywne usuwanie płytki bakteryjnej dzięki dużej częstotliwości drgań.Końcówki z włókien Dupont z zaokrąglonymi końcami.Wydajna i oszczędna do 45 dni szczotkowania na jednym ładowaniu.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.