product-image
Novama Pingo elektryczny aspirator do nosa z melodyjkami 1 sztuka
91.80 zł

Novama Pingo elektryczny aspirator do nosa z melodyjkami 1 sztuka


3.75

ocena ocena ocena ocena ocena

(4)


Producent
Novamed

Novamed Sp. z o.o., ul. Traktorowa 143, 91-203 Łódź

Pojemność
1szt.
Postać
Cena jedn.
1 szt = 91.80 zł

Dostępny, wysyłka w 24h.

minus

ilość

plus
91.80 zł

Dostawa za 0 zł
Metody płatności i dostawy
Zamów i opłać do 13:00, odbierz w waptece w 1h.

Opis

Novama Pingo, elektroniczny aspirator do nosa, 1 szt. – wyrób medyczny, który wspomaga udrażnianie nosa z zalegającej wydzieliny u dzieci. Produkt dla dzieci do 12. roku życia.

Zawartość opakowania

Aspirator, 2 końcówki do nosa, 2 baterie typu AA, karta gwarancyjna, instrukcja w języku polskim.

Charakterystyka produktu

Aspirator NOVAMA Pingo jest elektronicznym aspiratorem do nos, który pomaga oczyścić nos z wydzieliny w szybki, łatwy i bezpieczny sposób. Aspirator jest urządzeniem kompaktowym, które można zabrać w podróż, nie wymaga zasilania prądem stałym. Produkt jest cichym urządzeniem dzięki czemu możliwe jest używanie aspiratora w nocy, podczas snu dziecka.

Produkt wyposażony jest w dwie końcówki. Większa końcówka przeznaczona jest dla starszych dzieci oraz do odciągania gęstej wydzieliny. Mała końcówka służy dla młodszych dzieci i aspiracji rzadszej, wodnistej wydzieliny. Należy dobrać odpowiedni rozmiar końcówki.

Aspirator ma dwa tryby pracy: ciągły i przerywany. Tryb pracy należy dostosowywać do aktualnych potrzeb podczas odciągania wydzieliny.

Produkt wyposażony został w 12 utworów muzycznych, które pomagają dziecku w przełamaniu strachu i stresu związanego z aspiracja kataru.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją użytkownika.

W trakcie aspiracji głowa dziecka powinna być w pionie. Końcówkę aspiratora należy wsunąć do otworu nosowego i odczekać chwilę na usunięcie wydzieliny. W razie konieczności czynność należy powtórzyć.

Należy zwrócić uwagę by nie włożyć końcówki aspiratora zbyt głęboko oraz by końcówka aspiratora była prostopadle do twarzy dziecka podczas odciągania wydzieliny.

Aby włączyć utwór muzyczny należy wcisnąć przycisk z obrazkiem nuty.

Głowicę i poszczególne części aspiratora można dezynfekować i myć pod bieżącą wodą. Sposób demontażu i oznaczenie części przeznaczonych do mycia należy wykonywać zgodnie z instrukcją produktu.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Producent

Postać

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

ocena ocena ocena ocena ocena
asia
Nie polecam!!! po2 tygodniach stosowania aspirator sie zepsul , pomimo ze byl prawidlowo uzytkowany i na gwarancji , niestety nie zostal naprawiony i firma odeslala mi go z powrotem.

ocena ocena ocena ocena ocena
Gosia
Novama Pingo to bardzo dobry wybór jeśli chodzi o zakup elektrycznego aspiratora do nosa. Dodatkowy plus- jest grający! Cena ok. Pracuje cicho. Sprawdza się rewelacyjnie. Polecam!

ocena ocena ocena ocena ocena
Katarzyna
Uratował Nas w czasie kataru. Dziecko pozwala sobie odciągnąć katar. Jest bardzo delikatny dla małego noska. Dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi i melodyjkom przyciąga uwagę dziecka i sprawia że nie jest taki groźny. Pożegnaliśmy aspirator ustny.

ocena ocena ocena ocena ocena
Emilia
Bardzo dobry, niemowlaczek ppzwala na używanie :-)

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem