zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 49.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 120szt.
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

WITAMINA D3 5000 IU SUPERIOR zawiera 125 µg naturalnej witaminy D w postaci cholekalcyferolu, zawieszonej w oleju z oliwek 100% extra virgin, nośniku gwarantującym najwyższą wchłanialność i skuteczność działania. 

Skład

Składniki : Witamina D₃ (z lanoliny), nośnik (olej z oliwek 100% extra virgin), składniki otoczki (niemodyfikowana genetycznie skrobia kukurydziana, gliceryna).

Wskazania

Przeznaczony w szczególności dla osób:

- dorosłych, które nie są w stanie zapewnić dostatecznej ekspozycji na światło słoneczne,

- chcących utrzymać prawidłowe stężenie witaminy D3,

- z nadwagą i otyłych w profilaktyce niedoborów związanych z obniżoną biodostępnością witaminy D3 zatrzymywanej w tkance tłuszczowej.


Działanie

Oliwa extra virgin jest produktem najlepszej jakości – uzyskiwana z pierwszego tłoczenia na zimno, jest tłuszczem całkowicie naturalnym. Nie zawiera jakichkolwiek dodatków. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe – kwas linolow (omega 6) i kwas linolenowy (omega 3).
Jest także doskonałym źródłem witamin i minerałów (witamina z grupy B, prowitaminy A, witaminy C a także potasu, magnezu czy fosforu)
Obniża poziom złego cholesterolu we krwi (LDL), jednocześnie zwiększając poziom dobrego cholesterolu HDL.

*Uwagi – dzięki zastosowaniu wysokiego stężenia witaminy D3 kapsułka jest niewielkich rozmiarów i jest łatwa do połknięcia.

Dawkowanie

Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po jedzeniu.

Kategoria

Zdrowie

Stosowanie

Przeznaczony w szczególności dla osób: - dorosłych, które nie są w stanie zapewnić dostatecznej ekspozycji na światło słoneczne,- chcących utrzymać prawidłowe stężenie witaminy D3,- z nadwagą i otyłych w profilaktyce niedoborów związanych z obniżoną biodostępnością witaminy D3 zatrzymywanej w tkance tłuszczowej.

Działanie

Oliwa extra virgin jest produktem najlepszej jakości – uzyskiwana z pierwszego tłoczenia na zimno, jest tłuszczem całkowicie naturalnym. Nie zawiera jakichkolwiek dodatków. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe – kwas linolow (omega 6) i kwas linolenowy (omega 3).Jest także doskonałym źródłem witamin i minerałów (witamina z grupy B, prowitaminy A, witaminy C a także potasu, magnezu czy fosforu)Obniża poziom złego cholesterolu we krwi (LDL), jednocześnie zwiększając poziom dobrego cholesterolu HDL.*Uwagi – dzięki zastosowaniu wysokiego stężenia witaminy D3 kapsułka jest niewielkich rozmiarów i jest łatwa do połknięcia.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.