zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Activepharm Labs

Activepharm Labs wprowadza na rynek polski preparaty, które wyróżniają się innowacyjnością oraz wysoką jakością. Nasze produkty to rezultat najnowszych doniesień naukowych z całego świata oraz współpracy międzynarodowej. Nasze wszystkie preparaty produkujemy zgodnie z najwyższymi standardami i normami m.in. GMP, HACCP oraz ISO. 

Skutecznie wprowadziliśmy na polski rynek m.in: DUALMAG B6, VITA BALANCE, CALCIUM CITRO MAX, BIOPERINE® ORIGINAL™, ODCHUDZANIE Bioperine Original, TRAWIENIE Bioperine Original, GARDLUX INFEC, POWER ON FAST. Activepharm Labs opracowało także specjalistyczną linię dermoceutyków SKIN SYSTEM dostępną wyłącznie w aptekach. Kosmetyki z tej linii mają bogate składy o udokumentowanym działaniu. Przeznaczone są do stosowaniu w szerokim spektrum problemów skórnych takich jak: odparzenia, odleżyny, zmarszczki czy skóra wymagająca głębokiego nawilżenia. Obecnie trwają prace nad rozwojem kilku kolejnych unikatowych preparatów, które pojawią się na polskim rynku aptecznym w najbliższym czasie.

SORTUJ
CENA
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.