zdjecie zdjecie

Seboradin Przeciw wypadaniu włosów lotion do włosów wypadających i do skóry głowy w przypadku łysienia androgenowego 200 ml

cena
18,26 zł
Ilość:
Producent Seboradin Inter-Fragrances
Pojemność 200ml
Postać Lotion
Dostępna ilość
100%Complete

Spis treści:

Skład

Lucerna, Chmiel, Wyciąg z drzewa cytrusowego, Wyciąg z drzewa oliwnego, Aminokwasowy kompleks witaminy H.

Wskazania

okresowe i przewlekłe wypadanie i przerzedzanie się włosów, w leczeniu łysienia androgenowego, dla kobiet i mężczyzn. 

Działanie

zahamowanie wypadania i przerzedzania się włosów, zwiększone zakotwiczenie cebulki włosa w skórze, przyspieszenie wzrostu włosów, pierwsze widoczne już po 2 tygodniach, wzmacnia i kondycjonuje włosy, poprawa mikrokrążenia i ukrwienia w skórze głowy, włosy są nawilżone i odżywione, a skóra dotleniona. 

Dawkowanie

Nanieść na skórę głowy i włosy (suche lub wilgotne), wmasować i ułożyć fryzurę. Nie spłukiwać. Do codziennego stosowania. Nie obciąża włosów. Zaleca się stosowanie z odpowiednio dobranymi preparatami SEBORADIN. 

Pełna, 3-etapowa kuracja - Zalecany jest do codziennej pielęgnacji skóry głowy i włosów w celach profilaktyki wypadania i przerzedzania się włosów. W przypadku nasilonego wypadania włosów zaleca się stosowanie wymiennie z Seboradin Forte Ampułki przez okres min. 3 miesięcy. Dla podtrzymania efektu powrócić do regularnego stosowania lotionu.

Opinie o Seboradin Przeciw wypadaniu włosów lotion do włosów wypadających i do skóry głowy w przypadku łysienia androgenowego 200 ml

kamka

produktu nie potrafię ocenic, tyle co zaczelam stosowac :)

kamka

produktu nie potrafię ocenic, tyle co zaczelam stosowac :)

kamka

produktu nie potrafię ocenic, tyle co zaczelam stosowac :)

Monib

Bardzo dobry produkt, włosy przestały wypadać po około 3 tygodniach stosowania

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.