Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Qpharma
Adres


Pojemność 1 szt.
Postać Zestaw
Dostępność

Spis treści:

Respimer NetiFlow zestaw do płukania nosa Skład

ZESTAW DO IRYGACJI NOSA I ZATOK  ZAWIERA:

- 1 butelkę o pojemności około 240 ml 

- 1 nakrętkę przykręcaną na butelkę 

- 1 zakrzywioną dyszę do łagodnego płukania: płukanie grawitacyjne 

- 1 prostą dyszę do zastosowania z rurką do intensywnego płukania: płukanie wykorzystujące ciśnienie ręczne

- 6 pojedynczych saszetek z odmierzonymi dawkami  

1 SASZETKA O MASIE 4 g ZAWIERA:

 - kompleks 5 soli mineralnych: chlorek sodu, chlorek potasu, chlorek wapnia, chlorek magnezu, wodorowęglan sodu.

 - Kontrolowany poziom pH (roztwór buforowy) - bez konserwantów.

Respimer NetiFlow zestaw do płukania nosa Wskazania

We wszystkich objawach chorób nosa i zatok: uczucie zatkanego nosa, ucisk w okolicy zatok, gęsta wydzielina w jamach nosa i gardła, zalegające skrzepliny i suchość nosa.

Respimer NetiFlow zestaw do płukania nosa Działanie

Respimer NetiFlow to nowoczesny system do irygacji nosa i zatok. Dzięki obfitemu, ciągłemu strumieniowi skutecznie je przepłukuje odblokowując, oczyszczając i łagodząc podrażnienia, błon śluzowych układu oddechowego. Produkt zapewnia trwałą ulgę od objawów o obrębie nosa i zatok oraz znaczącą poprawę jakości życia.

Respimer NetiFlow dokładnie przepłukuje jamy nosowe i nawilża błonę śluzową nosa. Rozluźnia śluz i usuwa wszystkie rodzaje wydzielin, szczeplin i czynników zakaźnych. Zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa i ucisk w zatokach (dzięki ciśnieniu osmotycznemu). Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie systemu obronnego układu oddechowego (oczyszczanie i ruch migawkowy rzęsek) Pomaga w regeneracji komórek. Ułatwia zmniejszenie procesu zapalnego.

Respimer NetiFlow zestaw do płukania nosa Dawkowanie

W przypadku nieżytu nosa, zapalenia zatok, przewlekłego zapalenia nosa i zatok oraz do pielęgnacji po operacjach chirurgicznych: dawkowanie: rozpuścić 1 saszetkę w około 240ml niegazowanej wody mineralnej, co pozwala przygotować zbuforowany izotoniczny roztwór. Częstotliwość: od 1 do 3 irygacji dziennie.

W razie potrzeby, w przypadku ciężkich objawów: dawkowanie: rozpuścić 2 saszetki w około 240ml niegazowanej wody mineralnej, co pozwala przygotować zbuforowany hipertoniczny roztwór. Częstotliwość 1 irygacja dziennie. 

Wybierz sposób zastosowania zgodnie ze swoimi preferencjami i stopniem nasilenia objawów:

- łagodna irygacja (płukanie grawitacyjne). Butelka i zakrzywiona końcówka powinny być skierowane ku dołowi. Przytrzymanie butelki ręką umożliwi wpłynięcie płynu do otworu nosowego dzięki sile grawitacji.

- intensywna irygacja (płukanie wykorzystujące ciśnienie ręczne). Butelka i prosta końcówka powinny być skierowane do góry. Ściśnięcie butelki ręką umożliwi wpłynięcie płynu do otworu nosowego.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

We wszystkich objawach chorób nosa i zatok: uczucie zatkanego nosa, ucisk w okolicy zatok, gęsta wydzielina w jamach nosa i gardła, zalegające skrzepliny i suchość nosa.

Działanie

Respimer NetiFlow to nowoczesny system do irygacji nosa i zatok. Dzięki obfitemu, ciągłemu strumieniowi skutecznie je przepłukuje odblokowując, oczyszczając i łagodząc podrażnienia, błon śluzowych układu oddechowego. Produkt zapewnia trwałą ulgę od objawów o obrębie nosa i zatok oraz znaczącą poprawę jakości życia. Respimer NetiFlow dokładnie przepłukuje jamy nosowe i nawilża błonę śluzową nosa. Rozluźnia śluz i usuwa wszystkie rodzaje wydzielin, szczeplin i czynników zakaźnych. Zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa i ucisk w zatokach (dzięki ciśnieniu osmotycznemu). Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie systemu obronnego układu oddechowego (oczyszczanie i ruch migawkowy rzęsek) Pomaga w regeneracji komórek. Ułatwia zmniejszenie procesu zapalnego.

Kluczowy składnik

chlorek sodu potas wapń

Rejestracja

wyrób medyczny inny

Sposób aplikacji

do nosa

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.