zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Qpharma
Adres


Pojemność 30szt.
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

MumOmega preparat z kwasami tłuszczowymi omega 3 i 6 dla kobiet w ciąży i karmiących 30 kapsułek Opis

Suplement diety dla kobiet w ciąży oraz matek karmiących

MumOmega preparat z kwasami tłuszczowymi omega 3 i 6 dla kobiet w ciąży i karmiących 30 kapsułek Wskazania

Mumomega to jedyny naturalny preparat zawierający kombinację kwasów omega-3 (DHA i EPA) i omega-6 (AA i GLA), który posiada Pozytywną Opinię Zespołu Ekspertów Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w celu polecania kobietom w okresie:
- w trakcie ciąży
- przed ciążą
- w okresie laktacji.

MumOmega preparat z kwasami tłuszczowymi omega 3 i 6 dla kobiet w ciąży i karmiących 30 kapsułek Działanie

Omega-3:

DHA - kwas dokozaheksaenowy, strukturalny, budulec wszystkich nerwów i komórek w organizmie. Szczególnie dużo DHA jest w mózgu i siatkówce oka. DHA pełni kluczową rolę w prawidłowym rozwoju mózgu i wzroku. Znaleźć go można w rybach wód słonych takich, jak: łosoś, tuńczyk czy makrela.
ALA - kwas alfa linolenowy jest jednym z niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, znajdującym się na początku szlaku metabolicznego kwasów omega-3. Jest to więc kwas macierzysty, z którego powstają m.in. kwasy EPA i DHA. ALA musi być dostarczany z zewnątrz - organizm nie potrafi wytworzyć go sam.
EPA - kwas eikozapentaenowy, funkcyjny, który jest niezbędny przy przekazywaniu informacji między komórkami mózgowymi. EPA stabilizuje obecność omega-3 DHA i omega-6 AA w błonach komórek nerwowych. EPA możemy znaleźć w morskich rybach takich jak: tuńczyk, łosoś, pstrąg, makrela, sardynki.

Omega-6:

AA - kwas arachidonowy, strukturalny, równie ważny jak DHA budulec błon komórkowych. Badania pokazują, że kwas AA jest szczególnie ważny dla procesu wzrostu płodu i niemowlęcia. Powstaje z GLA.
LA - kwas linolowy, jeden z niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, którego organizm sam nie wytwarza i musi go otrzymywać z dostarczanego pokarmu. Jest to macierzysty kwas tłuszczowy, z którego powstają, np.: kwasy GLA i AA.
 GLA - kwas gamma-linolenowy, z którego w procesie metabolicznym w kontrolowany sposób powstaje AA. Olej z wiesiołka jest źródłem najłatwiej biodostępnego GLA.

MumOmega preparat z kwasami tłuszczowymi omega 3 i 6 dla kobiet w ciąży i karmiących 30 kapsułek Dawkowanie

1 kapsułka dziennie podczas posiłku.

Kategoria

Mama i dziecko

Producent

Postać

Stosowanie

Mumomega to jedyny naturalny preparat zawierający kombinację kwasów omega-3 (DHA i EPA) i omega-6 (AA i GLA), który posiada Pozytywną Opinię Zespołu Ekspertów Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w celu polecania kobietom w okresie:- w trakcie ciąży- przed ciążą- w okresie laktacji.

Anna
Polecam Mumomega wszystkim przyszłym mamom. Ten preparat można stosować w trakcie ciąży jak i podczas karmienia. Dużym plusem jest fakt, że ma on Pozytywną Opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Stosowanie to tylko jena kapsułka dziennie. Jest super!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.