zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

Domaniewska 39, 02-672 Warszawa

Pojemność 2x 47g
Postać Krem
Dostępność

Spis treści:

Protefix Extra mocny krem mocujacy do protez 5x efekt 2x 47 g [DWUPAK] Skład

Mieszanina soli Na i Ca kopolimeru, eteru metylowinylowego i bezwodnika kwasu maleinowego, karboksymetyloceluloza, parafina, wazelina, koloidalny dwutlenek krzemu, mentol, azorubina, metylparaben.

Protefix Extra mocny krem mocujacy do protez 5x efekt 2x 47 g [DWUPAK] Działanie

- nanosi się bezpośrednio na wilgotną protezę
- daje się łatwo rozprowadzać na protezie
- siła mocowania utrzymuje się przez 8 do 16 godzin
- ma neutralny smak i daje się łatwo usuwać z protezy

Protefix Extra mocny krem mocujacy do protez 5x efekt 2x 47 g [DWUPAK] Dawkowanie

Protezę i jamę ustną oczyścić dokładnie z resztek jedzenia. Krem mocujący nałożyć w odstępach na czystą i wilgotną protezę (zgodnie z rysunkiem). W razie potrzeby krem można nałożyć również na tylną część protezy szczęki górnej. Przy nakładaniu kremu tubę naciskać w części bliżej ujścia tubki. Krem nakładać oszczędnie, gdyż przy nadmiernej jego ilości maleje skuteczność działania mocującego.Dodatkowo zbyt grubą warstwę kremu trudniej jest usuwać z protezy lub z  podniebienia.Protezę założyć i przycisnąć przez kilka sekund do podniebienia i dziąseł. Nie jeść przez następne 5 minut. Resztki kremu mocującego można łatwo usunąć przy pomocy wacika zwilżonego olejem jadalnym.

Protefix Extra mocny krem mocujacy do protez 5x efekt 2x 47 g [DWUPAK] Dodatkowe

Stosowanie kremu mocującego dozwolone jest tylko na zdrową śluzówkę jamy ustnej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używać po upływie terminu ważności.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Działanie

- nanosi się bezpośrednio na wilgotną protezę- daje się łatwo rozprowadzać na protezie- siła mocowania utrzymuje się przez 8 do 16 godzin- ma neutralny smak i daje się łatwo usuwać z protezy

Anastazja
Protefix krem mocujący kupuję dla swoich dziadków. Duże opakowanie 1+1 bardzo się opłaca, cena w zestawie jest dużo niższa. Babcia testowała inne kremy ale protefix krem mocujący do protez okazał się najlepszy. Jest mocny, utrzymuje protezę na miejscu przez cały dzień i co ważne nie przepuszcza drobinek jedzenia, które wywołują dyskomfort. Polecam, krem spełnia swoje zadanie :)

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.