Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Valeant

Podobny obraz

Valeant sp. z o. o. s. j. jest częścią międzynarodowego koncernu Valeant Pharmaceuticals International, Inc, który pracuje na rzecz ochrony zdrowia ludzi na całym świecie. Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych wytwarzanymi między innymi przez ICN Polfa Rzeszów S.A., magazynowanie towaru, działalność usługowa. Spółka jest także właścicielem własności intelektualnej produktów, dla których jest przedstawicielem podmiotu odpowiedzialnego.

Misja firmy - Lider w działaniach na rzecz opieki zdrowotnej ludzi.

Cele firmy - WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW – naszym celem jest dostarczanie pacjentom leków o najwyższej jakości i skuteczności terapeutycznej. NASTAWIENIE NA KLIENTA – naszym celem jest produkowanie farmaceutyków oraz świadczenie profesjonalnych usług w pełni zaspokajających oczekiwania i potrzeby naszych klientów. SILNA POZYCJA FINANSOWA – naszym celem jest zapewnienie dobrej kondycji finansowej firmy, warunkującej jej ciągły harmonijny i dynamiczny rozwój. DOBRY PRACODAWCA – naszym celem jest zapewnienie najlepszych warunków zatrudniania i rozwoju osobistego pracowników. Opieka nad rodzinami zatrudnionych oraz emerytowanymi pracownikami. ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA – naszym celem jest firma etyczna, wrażliwa na potrzeby i problemy człowieka, jego środowiska, w odniesieniu do społeczności regionalnych i globalnych.

57,99zł
63,99zł
9,50zł
10,99zł
17,85zł
8,20zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.