zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

PharmaTech

Jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów olejków  farmaceutycznych w Polsce. Naszymi odbiorcami są czołowe hurtownie farmaceutyczne na terenie całego kraju. Współpracujemy z firmami zaopatrującym europejski rynek farmaceutyczny i wspólnie prowadzimy badania w dziedzinie aromaterapii.

W wyniku naszych doświadczeń, pracy i badań wykorzystujących lecznicze właściwości roślin, zespół naukowców opracował dla Państwa kompozycje olejków aromaterapeutycznych. AROMATERAPIA to wyjątkowo skuteczna metoda medycyny naturalnej, niezwykle przyjemna i prosta metoda leczenia za pomocą zapachów. Opiera się na zastosowaniu leczniczych i terapeutycznych właściwości roślin z wykorzystaniem odpowiadających im olejków eterycznych. Jest to metoda usuwania wielu dolegliwości przy użyciu naturalnych roślinnych olejków eterycznych używanych do inhalacji, masażu, kąpieli i wchłaniania przez skórę po rozpyleniu w otaczającym nas powietrzu.

SORTUJ
CENA
7,99zł
11,62zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.