Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Nordic Naturals

Znalezione obrazy dla zapytania NORDIC NATURALSNordic Naturals jest liderem w branży suplementów oleju rybiego. Wyznacza standardy doskonałości w dziedzinie czystości, świeżości, smaku i trwałości. Ich działanie ukierunkowane jest na prowadzenie innowacyjnych badań naukowych i klinicznych, recenzowanych przez czołowych ekspertów na całym świecie. Oleje rybie Nordic Naturals mają świetną reputację i uznawane są za skuteczne, czyste i świeże, przez co regularnie wybierane są przez niezależne instytucje badawcze i uniwersytety, takie jak Harvard, Columbia, Duke, UCLA i Cedars-Sinai Medical Center do prowadzonych przez nie badań. Dotychczas opublikowano ponad 40 badań, kolejnych 40 jest w toku. Produkty Nordic Naturals są dystrybuowane do ponad 30 krajów na 6 kontynentach.

Nordic Naturals wytwarza wszystkie produkty w Norwegii, gdzie obowiązują najwyższe standardy produkcyjne, gwarantujące wyjątkowo wysoki poziom czystości i świeżości produktu. Osiągnięty poziom jakości przekracza norweskie standardy produkcji produktów medycznych – Norwegian Medical Standard, europejskie standardy European Pharmacopoeia Standards i standardy dotyczące produkcji żywności Council for Responsible Nutrition. W swojej produkcji Nordic Naturals stosuje się również do reguł GMP (Good Manufacturing Practices) standardów dotyczących obiektów oraz ochrony środowiska jednocześnie osiągając wiodący w branży poziom świeżości.

107,99zł
70,99zł
137,38zł
75,00zł
84,00zł
113,50zł
97,07zł
62,96zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.