zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Neuron

Firma NEURON powstała w 1985 roku. Istnieje już ponad 30 lat! Jej pomysłodawcą, założycielem i koordynatorem jest mgr rehabilitacji Jacek Jędrzejczak. Długoletnia obecność na rynku oraz wszechstronny rozwój i doświadczenie pozwoliły nam na specjalizację w wielu obszarach ortopedii i rehabilitacji. 

Najważniejsze z nich, to: Produkcja artykułów ortopedycznych i rehabilitacyjnych, Sprzedaż detaliczna i hurtowa sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego w specjalistycznych sklepach (posiadamy sieć sklepów na terenie Warszawy, zaopatrzonych w ponad 2000 produktów, gdzie pomocą służy wysoko wykwalifikowany personel), Realizacja wniosków z NFZ na sprzęt ortopedyczny i pomocniczy, Wypożyczalnia  oraz skup sprzętu rehabilitacyjnego, Wykonywanie wkładek indywidualnych, Współtworzenie gabinetów lekarskich w których przyjmują lekarze specjaliści, Adaptacja pomieszczeń i obiektów dla osób niepełnosprawnych, Specjalistyczne doradztwo.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.