Johnson & Johnson - producent kosmetyków do pielęgnacji ciała | Wapteka.pl

Znaleziono produktów: 119

Filtry

-

Sortowanie
Sortowanie według
Liczba wyników na stronie

Johnson & Johnson - producent kosmetyków do pielęgnacji ciała | Wapteka.pl

(119)

-

... 4
2 3 ... 4

Marka Johnson & Johnson - higiena i zdrowie

Marka Johnson & Johnson zajmuje się produkcją farmaceutyków, leków, środków higienicznych i kosmetyków. Założone w 1886 roku przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w amerykańskim New Brunswick, a jego produkty znane są na całym świecie. Koncern podejmuje swoje decyzje w oparciu o Credo sformułowane przez założyciela, Roberta Wooda Johnsona. Zgodnie z nim Johnson & Johnson jest odpowiedzialny nie tylko za klientów, ale także pracowników, społeczność i akcjonariuszy. Wyrazem tej odpowiedzialności jest dostarczanie na rynek preparatów o wysokiej jakości, które zatroszczą się o dobrobyt i potrzeby społeczności zgromadzonej wokół marki.


Johnson & Johnson dla poprawy zdrowia i samopoczucia

Amerykańska firma od 1990 roku obecna jest także w Polsce. Na rodzimym rynku znajdują się takie marki, jak Acuvue, Bebe, Carefree, Compeed, Johnsons Baby, czy Listerine, należące do międzynarodowego koncernu. Przedsiębiorstwo jest także odpowiedzialne za produkcje wyrobów z logo Nicorette, o.b., Sudafed oraz Imodium. Produkty do szeroko pojętej pielęgnacji ciała mogą być używane przez dorosłych i dzieci, a część z nich dedykowana jest nawet mamom karmiącym. Na naszej stronie internetowej znajdziesz środki do higieny, kosmetyki oraz farmaceutyki Johnson & Johnson dla całej rodziny. Część z nich jest hipoalergiczna, dlatego może być wykorzystywana nawet do pielęgnacji ciała niemowląt.


Więcej o marce Johnson & Johnson

Szczegółowa oferta Johnson & Johnson obejmuje m.in. produkty do higieny jamy ustnej. To także środki higieniczne dla kobiet w postaci wkładek oraz tamponów. Szeroka baza produktów marki czeka na rodziców niemowląt i małych dzieci. Łagodne szampony, płyny do kąpieli, żele do mycia ciała, czy nawilżające balsamy są tylko częścią oferty skierowanej do rodziców maluchów. Oprócz tego wśród produktów marki znaleźć można pomadki do ust, soczewki kontaktowe, czy preparaty do zatkanego nosa. Wszystkie z nich możesz zamówić przez Internet.


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem