zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy i odbioru bezpłatnego mini-produktu brakuje Ci 299.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producenci

Horn Wellness Group

Znalezione obrazy dla zapytania Horn Wellness Group

Horn Wellness Group - sklep medyczny importera i dystrybutora sprzętu medycznego dla lekarzy i pacjentów - www.hwg.pl Naszą ofertę kierujemy do szpitali, ośrodków zdrowia, prywatnych gabinetów lekarskich oraz klientów indywidualnych. Zapraszamy również do współpracy apteki, sklepy medyczne, przedstawicieli firm farmaceutycznych i handlowców. Dzięki atrakcyjnej ofercie i sprawnej logistyce marka Horn Wellness Group jest rozpoznawana w całej Polsce.

Horn Wellness Group od przeszło 20 lat jest importerem i dystrybutorem sprzętu medycznego. Od początku swego powstania firma rozwija ofertę urządzeń medycznych i instrumentów diagnostycznych skierowaną do profesjonalnego rynku medycznego w całym kraju. Nasza firma jest bezpośrednim importerem urządzeń medycznych tak uznanych na świecie producentów jak Erka, KaWe, Pari, Vitalograph, nSpire,  Panasonic i Seca. Obecnie oferowanymi przez nas urządzeniami posługuje się kilkanaście tysięcy polskich lekarzy medycyny o różnych specjalnościach w wielu placówkach prywatnych i publicznych na terenie całego kraju. Ich opinie dają nam pewność, że oferowane przez nas urządzenia medyczne są najwyższej jakości i spełniają oczekiwania wymagających użytkowników.

SORTUJ
CENA
13,88zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.