zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Ginseng Poland

Znalezione obrazy dla zapytania Ginseng Poland logo

Naszą misją jest rekomendowanie Państwu innowacyjnych, bezpiecznych i najwyższej jakości produktów pochodzenia naturalnego, opracowanych w oparciu o najnowsze opinie i doniesienia naukowe oraz nowoczesne technologie. Dokładamy starań aby oferować Państwu To, co w przyrodzie najcenniejsze.

Firma Ginseng Poland należy do wiodących importerów i dystrybutorów naturalnych, wieloskładnikowych preparatów roślinnych. Powstała w 1991 roku, początkowo oferowała klientom obecne już od 5 tysięcy lat w tradycyjnej medycynie chińskiej ekstrakty z żeń-szenia. Wciąż poszerzając swoją ofertę, obecnie oprócz produktów Ginseng 200 oraz Ginseng 500 firma oferuje wysokiej jakości produkty roślinne i suplementy diety wytwarzane przez najlepsze firmy na całym świecie, między innymi - Natural Factors – Kanada, Organic by Nature – Stany Zjednoczone, Meheco – Chiny, Plantapol – Hiszpania, Pfizer – Francja. Spełniają one wysokie, międzynarodowe standardy w zakresie produkcji, jakości, bezpieczeństwa. Oferowane produkty pochodzą z wysoko selekcjonowanych roślinnych ekstraktów tak aby całkowicie wykorzystać ich drogocenne właściwości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.