Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Ginseng Poland

Naszą misją jest rekomendowanie Państwu innowacyjnych, bezpiecznych i najwyższej jakości produktów pochodzenia naturalnego, opracowanych w oparciu o najnowsze opinie i doniesienia naukowe oraz nowoczesne technologie. Dokładamy starań aby oferować Państwu To, co w przyrodzie najcenniejsze.

Firma Ginseng Poland należy do wiodących importerów i dystrybutorów naturalnych, wieloskładnikowych preparatów roślinnych. Powstała w 1991 roku, początkowo oferowała klientom obecne już od 5 tysięcy lat w tradycyjnej medycynie chińskiej ekstrakty z żeń-szenia. Wciąż poszerzając swoją ofertę, obecnie oprócz produktów Ginseng 200 oraz Ginseng 500 firma oferuje wysokiej jakości produkty roślinne i suplementy diety wytwarzane przez najlepsze firmy na całym świecie, między innymi - Natural Factors – Kanada, Organic by Nature – Stany Zjednoczone, Meheco – Chiny, Plantapol – Hiszpania, Pfizer – Francja. Spełniają one wysokie, międzynarodowe standardy w zakresie produkcji, jakości, bezpieczeństwa. Oferowane produkty pochodzą z wysoko selekcjonowanych roślinnych ekstraktów tak aby całkowicie wykorzystać ich drogocenne właściwości.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.