Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Emolium

Znalezione obrazy dla zapytania emolium logo

Idea Emolium - Preparaty Emolium to kompletne emolienty, które dostarczają składniki niezbędne do ochrony skóry, utrzymania jej w zdrowiu i fizjologicznej równowadze. Rekomendowane są do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej, skłonnej do podrażnień, alergii lub zmian atopowych. Bogate formuły oparte na bezpiecznych i skutecznych substancjach aktywnych działają zarówno na powierzchni, jak i w głębokich warstwach naskórka, chroniąc zdrowie skóry dzieci i dorosłych.

Emolium zapewnia kompleksowe działanie na czterech płaszczyznach: natłuszcza skórę i odbudowuje barierę naskórkową, dostarcza lipidy między komórkowe, długotrwale nawilża i wiąże wodę w skórze, łagodzi świąd i podrażnienia. Emolium zapewnia skuteczną pielęgnację skóry, dzięki kompleksowemu portfolio, obejmującemu preparaty emoliencyjne do: mycia i kąpieli, pielęgnacji twarzy, pielęgnacji ciała, pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Pamiętaj! Pediatrzy i dermatolodzy zalecają stosowanie emolientów, aby zapobiegać problemom wrażliwej skóry dziecka i łagodzić te, które już się pojawiły. Receptury preparatów emoliencyjnych Emolium zostały opracowane we współpracy z dermatologami i są przebadane dermatologicznie. Preparaty Emolium są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.