Elancyl - 50 lat doświadczenia w pielęgnacji ciała

Elancyl to marka z wieloletnim doświadczeniem stworzona, aby upowszechnić stosowanie produktów ujędrniających ciało. Oferowane produkty mają za zadanie wspieranie kobiet w akceptacji swojego ciała. W asortymencie firmy Elancyl można odnaleźć przede wszystkim kosmetyki odchudzające oraz antycellulitowe. Producenci w swojej pracy odwołują się do osiągnięć medycyny, a oferowane produkty tworzą z naturalnych składników. Atutem kosmetyków Elancyl, docenianym przez klientki, jest aksamitna formuła, która nie tylko dobrze się wchłania. Sprawia również, że stosowanie produktów jest przyjemne i zmysłowe.


Kremy na cellulit Elancyl - czy faktycznie działają?

Flagowym produktem marki Elancyl są kremy antycellulitowe. W swoim składzie zawierają kofeiną oraz bluszcz - substancje te zapewniają wygładzanie nierówności, a także sztywnienie tkanek. Przedstawiciele marki podkreślają, że aby osiągnąć maksymalną skuteczność, niezbędne jest stosowanie techniki masażu, który wspiera proces redukowania cellulitu. Manualna mobilizacja tkanki skórnej wpływa na aktywizację układu limfatycznego oraz unaczynienia. Dodatkowo, masaż jest okazją do relaksu i poświęcenia czasu swojemu ciału. Wpływa to pozytywnie na redukcję stresu i lęku, a tym samym zmniejsza ryzyko powstawania cellulitu. 


Elancyl na rozstępy - udowodniona skuteczność

Elancyl to nie tylko kremy antycellulitowe. W ofercie tej marki można odnaleźć również produkty na rozstępy. Ich zadaniem jest nie tylko zapobieganie powstawaniu nowych - lecz także zmniejszanie widoczności już powstałych. Podstawową właściwością kremów jest odbudowanie skóry i nadanie jej odporności na rozciąganie. Osiągnięcie zadowalającego rezultatu jest możliwe dzięki zastosowaniu chociażby witaminy E. W asortymencie można znaleźć m.in. balsam, którego głównym składnikiem jest aktywna kofeina, mleczko do użytku na noc, a także krem dla osób w wieku 45+ i produkt przeznaczony do stosowania przede wszystkim w okolicach brzucha.


Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem