Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Balneum

Produkty Balneum to dermokosmetyki, któe produkowane są przez znanego od ponad 60 lat, cenionego i polecanego również u nas producenta Almirall Herbal. Marka znana jest przede wszystkim z dwóch linii produkcyjnych – pierwsza to Balneum Baby Basic, w skład której wchodzą kosmetyki dla dzieci i niemowląt, natomiast druga to seria Balneum dla dorosłych, której specjalizacją są  kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry skłonnej do przesuszania się, świądu czy łuszczenia się oraz atopii.

 Skuteczne rozwiązanie dla suchej skórySkóra sucha, podrażniona i z problemami typu AZS, łuszczyca, egzema, potrzebuje kompleksowej ochrony. Rozwiązaniem są dermokosmetyki Balneum Optiderm oraz Balneum Intensiv z formułą przebadaną klinicznie na wielu tysiącach osób. Kompleksowa pielęgnacja dla niemowląt Delikatnej skóra niemowlęcia wymaga doskonale dobranej pielęgnacji. Dermokosmetyki Balneum Baby Basic o doświadczeniu zbieranym od 40 lat gwarantują to każdej Mamie.

48,99zł
34,46zł
29,90zł
32,95zł
47,63zł
35,49zł
67,58zł
32,49zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.