Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Albert Polska

Firma ALBERT Polska Sp. z. o. o. powstała w 1995 roku. Od samego początku naszej działalności towarzyszyły nam dwie podstawowe wartości: produkować najwyższej jakości, bezpieczne produkty, a także być blisko klientów oferując im najlepszy serwis i warunki współpracy pozwalające na partnerski rozwój.

Od 1998 roku nasze starania, by sprostać, a nawet przewyższyć wymagania naszych klientów, dodatkowo wsparliśmy systemem zarządzania jakości ISO 9001 i ISO 13485, który nie przerwanie spaja i rozwija nasze pro jakościowe nastawienie. Stworzyliśmy markę SANITY oferującą paletę różnorodnych produktów, wśród których znajdują się między innymi artykuły dla matki i dziecka, wyroby rehabilitacyjne i medyczne. Dystrybuujemy marki takie jak Sensilis czy Geratherm, których cechą wspólną i nadrzędną jest najwyższa jakość i nowoczesność, co kapitalnie wpisuje się w charakterystykę naszej oferty. Dzień dzisiejszy to prężnie rozwijająca się firma, oparta przede wszystkim na kompetentnym, zaangażowanym i dobrze zorganizowanym zespole ludzi.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.