PlantagoPharm syrop 200 ml

Nowa cena
cena
7,57 zł
Ilość:
Producent PhytoPharm
Pojemność 200 ml
Postać leku Syrop
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

100 g leku zawiera 8,0 g płynnego wyciągu z liścia babki lancetowatej Plantaginis lanceolatae folii extractum fluidum (1:1).

Wskazania

produkt leczniczy stosowany jako środek łagodzący w objawowym leczeniu podrażnienia jamy ustnej i gardła oraz związanego z nim suchego kaszlu.

Działanie

Produkt zawiera płynny wyciąg z liścia babki lancetowatej, który posiada właściwości łagodzące wobec podrażnień jamy ustnej i gardła. Syrop Plantagopharm przynosi ulgę przy suchym, dokuczliwym kaszlu. Jego działanie potwierdzają liczne badania. Babka lancetowata jest rośliną często wykorzystywaną w medycynie ludowej. Wykazuje właściwości wykrztuśne oraz odpowiadające za blokowanie wydzielania śluzu. Działa również przeciwzapalnie.
 

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, należy przyjąć następujący schemat stosowania leku:
dzieci od 3 do 4 lat:
- przyjmować 3 razy dziennie po 5 ml syropu,
dzieci od 5 do 11 lat:
- przyjmować 3 razy dziennie po 10 ml syropu,
dzieci powyżej 12 lat oraz dorośli:
- przyjmować 3 do 4 razy dziennie po 10 ml syropu.
W przypadku wrażenia, że działanie syropu PlantagoPharm jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


PlantagoPharm syrop 200 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt PlantagoPharm syrop 200 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.