product-image
Panadol dla dzieci lek przeciwbólowy - 100 ml
20.54 zł
Panadol dla dzieci lek przeciwbólowy - 100 ml
Panadol dla dzieci lek przeciwbólowy - 100 ml
Panadol dla dzieci lek przeciwbólowy - 100 ml
Panadol dla dzieci lek przeciwbólowy - 100 ml

Panadol dla dzieci lek przeciwbólowy - 100 ml

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)


Producent
GlaxoSmithKline
ul. Rzymowskiego 53, 02-697 Warszawa
Pojemność
100 ml
Postać


Formy dostawy:

delivery img delivery img delivery img

Formy płatności:

payment img payment img payment img payment img payment img payment img

Dostępny

20.54 zł

Skład

5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (Paracetamolum). Kwas jabłkowy, azorubina, guma ksantan, sorbitol 70% (krystalizujący), maltitol ciekły, aromat truskawkowy L10055, nipasept sodu, sorbitol, kwas cytrynowy bezwodny, woda oczyszczona.

Dawkowanie

Przed użyciem wstrząsnąć. 1 ml zawiesiny zawiera 24 mg paracetamolu. Dawkowanie: 15 mg/kg masy ciała w dawce jednorazowej. Dawkę ustala się wg masy ciała dziecka na podstawie tabelki. Miarka dozująca jest dołączona do opakowania.

Działanie

Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

Wskazania

Gorączka i ból występujące, np.: - w czasie przeziębienia i grypy, - po szczepieniach. Bóle różnego pochodzenia, np.: - bolesne ząbkowanie, - ból zębów, - ból głowy, - ból gardła, - ból ucha.

Przeciwwskazania

Nie należy zalecać podawania leku częściej niż co 4 godziny ani stosować więcej niż 4 dawki w ciągu doby (60 mg paracetamolu /kg mc. / 24 godz.). Maksymalny czas regularnego podawania produktu bez zalecenia lekarza wynosi 3 dni. Nie przekraczać zalecanego dawkowania. Nie przyjmować innych leków zawierających paracetamol.

Dodatkowe

tabletki przeciwbólowe

lek przeciwbólowy

tabletki na migrene

leki na migrenę

lek na migrenę

tabletki przeciwbólowe w ciąży

tabletki przeciwbólowe mocne

silny lek przeciwbólowy

najsilniejszy lek przeciwbólowy

lek przeciwgorączkowy dla dzieci

najmocniejsze tabletki przeciwbólowe

silny lek przeciwbólowy na ból zęba

lek przeciwbólowy i przeciwzapalny

silne tabletki przeciwbólowe

paracetamol

ból głowy

ból pleców

ból zęba

gorączka u dziecka

lek przeciwgorączkowy

gorączka

Postać

Stosowanie

Gorączka i ból występujące, np.: - w czasie przeziębienia i grypy, - po szczepieniach. Bóle różnego pochodzenia, np.: - bolesne ząbkowanie, - ból zębów, - ból głowy, - ból gardła, - ból ucha.

Działanie

Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.

Kluczowy składnik

paracetamol

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Dorota
ocena ocena ocena ocena ocena
Kiedyś kupowałam odpowiedniki Panadolu dla swoich dzieci. Teraz, odkąd przeczytałam opinie w internecie, kupuję Panadol w syropie. Jest to doskonały lek na gorączkę dla małych dzieci. Ma działanie przeciwbólowe. Cena jest dobra. Do leku dołaczona jest czytelna ulotka. Bardzo polecam!

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych
Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.