Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

GlaxoSmithKline

GSK

Jesteśmy globalną, innowacyjną firmą farmaceutyczną o brytyjskich korzeniach działającą w oparciu o przesłanki naukowe, której misją jest pomaganie ludziom aby mogli osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej. Realizujemy to zadanie dzięki badaniom naukowym i opracowywaniu innowacyjnych produktów farmaceutycznych, szczepionek i produktów ochrony zdrowia. 

Szczepionki, leki i produkty ochrony zdrowia, nad którymi prowadzimy badania i które opracowujemy przyczyniają się do poprawy stanu zdrowia i samopoczucia pacjentów i konsumentów, którzy je stosują. Tym samym, pomagają im żyć pełnią życia i wnoszą wkład na rzecz rozwoju społeczności globalnej.

Każdy z ponad 100 000 naszych pracowników zatrudnionych w blisko 150 krajach codziennie angażuje się w realizowanie naszej misji. Opracowujemy pionierskie rozwiązania, dzięki którym nasze produkty będą mogły trafić do osób, które ich potrzebują, niezależnie od ich miejsca zamieszkania i dostępnych zasobów finansowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.