zdjecie zdjecie

Olimp Chela-Ferr Bio-Complex 30 kapsułek

Producent Olimp Laboratories
Pojemność 30szt.
Postać Kapsułki
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Skład

Chelat aminokwasowy Ferrochel 70 mg, w tym 14 mg żelaza, 30 mg witaminy C, 2 mg witaminy B6, 1 µg witaminy B12, 200 µg kwasu foliowego.

Działanie

Suplement diety z kwasem foliowym, witainami B6, B12 i witaminą C zawiera najlepiej przyswajalną i najbezpieczniejszą w dawkowaniu formę żelaza w postaci chelatu aminokwasowego w zaawansowanym kompleksie z witaminami C, B6, B12 i kwasem foliowym. Suplement pomaga w uzupełnieniu niedoborów żelaza oraz pokryciu zapotrzebowania na witaminy uczestniczące w procesach krwiotwórczych i regulujących wzrost i funkcjonowanie komórek oraz procesy wzrostowe organizmu. Ma bezpieczne działanie, nie podrażnia przewodu pokarmowego, nie powoduje interakcji z witaminami i minerałami.

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie

Opinie o Olimp Chela-Ferr Bio-Complex 30 kapsułek

Dominika

Bardzo skuteczny suplement dla kobiet, które planują ciążę lub już w niej są. Kiedy go brałam miałam idealne wyniki, zero anemii przez cały ten okres. Duże dawki żelaza i kwasa foliowego robią swoje :) Polecam!

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.