Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

ul, Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa

Pojemność 50 g
Postać Żel
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Olfen Hydrożel 50 g Skład

Olfen Hydrożel; 10mg/g, żel; 1 g żelu zawiera 10 mg diklofenaku sodowego (Diclofenacum natricum) oraz substancje pomocnicze. Bezbarwny do jasnożółtego, przezroczysty żel o zapachu izopropanolu. 

Olfen Hydrożel 50 g Wskazania

Olfen Hydrożel jest wskazany do stosowania u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Produkt działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Stosowany jest w miejscowym leczeniu: 

Dorośli i młodzież powyżej 14 lat: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń); ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich takich, jak: zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, zapalenie torebki stawowej, zapalenie okołostawowe. 

Dorośli (powyżej 18 lat): ograniczonych i łagodnych postaci choroby zwyrodnieniowej stawów. 

Olfen Hydrożel 50 g Działanie

Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym.

Olfen Hydrożel 50 g Dawkowanie

Nanieść cienką warstwę żelu na bolące miejsce, delikatnie rozsmarować, nie wcierać. Stosować 3 do 4 razy na dobę.

Olfen Hydrożel 50 g Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu leczniczego. W ostatnim trymestrze ciąży. Nadwrażliwość na leki przeciwbólowe i przeciwreumatyczne (niesteroidowe leki przeciwzapalne NLPZ, w tym kwas acetylosalicylowy). Pacjenci, u których wcześniej wystąpił atak astmy, pokrzywka lub ostry nieżyt nosa po zastosowaniu kwasu acetylosalicylowego lub innych NLPZ. Aktywny wrzód trawienny. Stosowanie na otwarte rany, oparzenia, infekcje skórne lub egzemy. Stosowanie u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 14 lat jest przeciwwskazane.  

Olfen Hydrożel 50 g Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Olfen Hydrożel jest wskazany do stosowania u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 14 lat. Produkt działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Stosowany jest w miejscowym leczeniu:  Dorośli i młodzież powyżej 14 lat: pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów (np. powstałych wskutek skręceń, nadwerężeń lub stłuczeń); ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich takich, jak: zapalenie ścięgien, łokieć tenisisty, zapalenie torebki stawowej, zapalenie okołostawowe.  Dorośli (powyżej 18 lat): ograniczonych i łagodnych postaci choroby zwyrodnieniowej stawów. 

Działanie

Lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym.

Kluczowy składnik

diklofenak

Rejestracja

lek

Julka
Olfen to najlepszy żel przeciwbólowy i przeciwzapalny jaki dotąd stosowałam. Kupiłam go dla męża, który ma problemy z kolanami. Sama natomiast używam olfen żel gdy bolą mnie plecy! olfen hydrożel działa również przeciwobrzękowo, a więc dokonale sprawdza się w przypadku skręceń czy stłuczeń. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.