Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent SiroScan
Adres


Pojemność 100ml
Postać Płyn
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Nyda Plus Likwiduje wszy i gnidy płyn 100 ml Opis

NYDA plus to niezawodny preparat na wszy i gnidy w nowym, większym opakowaniu. Eliminuje pasożyty już po jednej aplikacji.

Skuteczność wyrobu medycznego NYDA została potwierdzona licznymi badaniami. Tuż po zastosowaniu preparatu NYDA zostaje zahamowane ryzyko przeniesienia wszy na inną osobę, a tym samym szerzenie się wszawicy. Dzięki unikalnej formule działającej na układ oddechowy wszy, pasożyty nie są w stanie wytworzyć oporności na preparat NYDA.

NYDA plus nie zawiera substancji neurotoksycznych ani zapachowych, dzięki czemu jest bardzo dobrze tolerowana przez wrażliwą skórę dzieci. Innowacyjny grzebień do aplikacji zastosowany w preparacie NYDA plus ułatwia rozprowadzanie preparatu na długich włosach. Co więcej NYDA wzbogacona jest o substancje ułatwiające rozczesywanie kosmyków włosów i wyczesywanie pasożytów – zastosowanie preparatu NYDA nie wiąże się z negatywnymi odczuciami u dzieci.

Nyda Plus Likwiduje wszy i gnidy płyn 100 ml Skład

92% dimetykon, triglicerydy średniołańcuchowe, wosk z jojoby

Nyda Plus Likwiduje wszy i gnidy płyn 100 ml Wskazania

NYDA plus to niezawodny preparat na wszy i gnidy w nowym, większym opakowaniu. Eliminuje pasożyty już po jednej aplikacji.

Potwierdzona badaniami skuteczność jednej aplikacji

Kompleksowe działanie – eliminuje wszy i gnidy

Nie zawiera substancji zapachowych ani neurotoksycznych insektycydów

Bardzo dobra tolerancja, bez podrażnień skóry

Zawiera substancje ułatwiające rozczesywanie włosów i wyczesywanie pasożytów

Nie wchłania się i łatwo zmywa z włosów

Większe opakowanie – 100ml – idealna do długich włosów

Innowacyjny grzebień do łatwiejszej aplikacji w zestawie

Dla dzieci od 2 roku życia

Nyda Plus Likwiduje wszy i gnidy płyn 100 ml Działanie

Niezawodność preparatu NYDA opiera się na zastosowaniu inteligentnej formuły dwufazowego 92% dimetikonu o bardzo niskim napięciu powierzchniowym i wysokiej właściwości rozprowadzania. Woda ma znacznie wyższe napięcie powierzchniowe niż NYDA i nie jest w stanie przeniknąć do układu oddechowego wszy – stąd niezwykle istotne jest, by NYDA została zaaplikowana na suche włosy, tak aby zachować wysoką skuteczność działania wyrobu medycznego.

NYDA działa kompleksowo. Zwalcza dorosłe postaci wszy, ich stadia larwalne oraz jaja już po pierwszym zastosowaniu – dzięki optymalnemu połączeniu składników oraz niskiemu napięciu powierzchniowemu NYDA wnika głęboko do układu oddechowego pasożytów – tchawek, zatykając je i szczelnie pokrywa gnidy. Pozbawione tlenu wszy umierają w ciągu godziny. Dochodzi do przerwania cyklu życiowego, co uniemożliwia dalsze rozmnażanie się wszy i skutkuje eliminacją pasożytów.

Nyda Plus Likwiduje wszy i gnidy płyn 100 ml Dodatkowe

NYDA plus pozbawiona jest neurotoksycznych insektycydów oraz substancji zapachowych, dzięki czemu jest bardzo bardzo dobrze tolerowana przez wrażliwą skórę dzieci. Może być stosowana u dzieci powyżej 2 roku życia. Dodatkowo NYDA zawiera substancje ułatwiające rozczesywanie kosmyków włosów i wyczesywanie pasożytów, co zapobiega negatywnym odczuciom u dzieci podczas stosowania preparatu.

Inteligentne połączenie składników NYDA sprawia, że nie ma możliwości, aby wszy uodporniły się na ten preparat. Fizykalny sposób działania wyrobu medycznego NYDA (zatkanie kanalików oddechowych wszy), uniemożliwia przystosowanie się do substancji, co może mieć miejsce w przypadku preparatów opartych na środkach owadobójczych. Co więcej układ nerwowy u wszy wykształca się po 4 dniach. Stąd środki neurotoksyczne w większości przypadków nie mają wpływu na młode jaja wszy.

Niezawodność działania NYDA zarówno przeciwko dorosłym wszom, jak i znacznie trudniejszym do zwalczenia gnidom, została potwierdzona w licznych badaniach.

Kategoria

Polecane

Producent

Postać

Stosowanie

NYDA plus to niezawodny preparat na wszy i gnidy w nowym, większym opakowaniu. Eliminuje pasożyty już po jednej aplikacji. Potwierdzona badaniami skuteczność jednej aplikacji Kompleksowe działanie – eliminuje wszy i gnidy Nie zawiera substancji zapachowych ani neurotoksycznych insektycydów Bardzo dobra tolerancja, bez podrażnień skóry Zawiera substancje ułatwiające rozczesywanie włosów i wyczesywanie pasożytów Nie wchłania się i łatwo zmywa z włosów Większe opakowanie – 100ml – idealna do długich włosów Innowacyjny grzebień do łatwiejszej aplikacji w zestawie Dla dzieci od 2 roku życia

Działanie

Niezawodność preparatu NYDA opiera się na zastosowaniu inteligentnej formuły dwufazowego 92% dimetikonu o bardzo niskim napięciu powierzchniowym i wysokiej właściwości rozprowadzania. Woda ma znacznie wyższe napięcie powierzchniowe niż NYDA i nie jest w stanie przeniknąć do układu oddechowego wszy – stąd niezwykle istotne jest, by NYDA została zaaplikowana na suche włosy, tak aby zachować wysoką skuteczność działania wyrobu medycznego. NYDA działa kompleksowo. Zwalcza dorosłe postaci wszy, ich stadia larwalne oraz jaja już po pierwszym zastosowaniu – dzięki optymalnemu połączeniu składników oraz niskiemu napięciu powierzchniowemu NYDA wnika głęboko do układu oddechowego pasożytów – tchawek, zatykając je i szczelnie pokrywa gnidy. Pozbawione tlenu wszy umierają w ciągu godziny. Dochodzi do przerwania cyklu życiowego, co uniemożliwia dalsze rozmnażanie się wszy i skutkuje eliminacją pasożytów.

Rejestracja

wyrób medyczny inny

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.