product-image
Nurofen dla dzieci Junior smak truskawkowy (Ibuprofenum 40 mg) 100 ml
21.95 zł
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo
product-logo

Nurofen dla dzieci Junior smak truskawkowy (Ibuprofenum 40 mg) 100 ml

4.33

ocena ocena ocena ocena ocena

(3)


Producent
Pojemność
100ml
Postać


Dostępny

21.95 zł

Opis

Nurofen dla dzieci Junior to zawiesina doustna, która zawiera wygodną łyżeczkę dozującą, przeznaczona dla dzieci od 6. roku życia do 12 lat.

Cechy produktu

Od 6. do 12. roku życia

Bez cukru i barwników

Zawierają specjalną łyżeczkę dozującą

Dostępny w dwóch wariantach smakowych (również o smaku pomarańczowym)

Dostępne opakowanie: zawiesina doustna 100 ml

Skład

Każde 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu.

Dawkowanie

Lek Nurofen dla dzieci Junior truskawkowy należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. 

Lek do stosowania doustnego. Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 6 lat lub poniżej 20kg. Lek ten jest przeznaczony tylko do krótkotrwałego stosowania. Jeśli objawy u dziecka utrzymują się dłużej niż 3 dni należy zasięgnąć porady lekarza.

Działanie

- Objawowe, krótkotrwałe leczenie bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.
- Objawowe, krótkotrwałe leczenie gorączki.
Nic nie działa szybciej i na dłużej*
*dotyczy działania przeciwgorączkowego u dzieci
Jedyny na rynku działa już w 15 minut*
* dotyczy produktów dystrybuowanych zawierających Ibuprofen w dawce 200mg/5ml, na podstawie CHPL dostępnych na stronie URPL na dzień 16.08.2016

Wskazania

Nurofen dla dzieci Junior to zawiesina doustna, która zawiera wygodną łyżeczkę dozującą, przeznaczona dla dzieci od 6. roku życia do 12 lat. Wskazania do stosowania to: objawowe leczenie bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego oraz objawowe, krótkotrwałe leczenie gorączki.

Przeciwwskazania

Kiedy nie stosować leku Nurofen dla dzieci Junior: jeśli pacjent ma uczulenie (nadwrażliwość) na ibuprofen lub inne podobne leki przeciwbólowe (z grupy NLPZ) lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku (patrz punkt 6, „Inne informacje”), jeśli kiedykolwiek wystąpiła duszność, astma, katar lub pokrzywka po stosowaniu kwasu acetylosalicylowego lub innych podobnych leków przeciwbólowych (z grupy NLPZ), jeśli kiedykolwiek wystąpiło krwawienie lub perforacja przewodu pokarmowego związana z wcześniejszym stosowaniem leków z grupy NLPZ, jeśli obecnie występują lub występowało owrzodzenie żołądka lub dwunastnicy (choroba wrzodowa) lub krwawienie (dwa lub więcej potwierdzone przypadki owrzodzenia lub krwawienia), jeśli występuje ciężka niewydolność wątroby, nerek lub serca, jeśli występuje krwawienie w mózgu (krwawienie z naczyń mózgowych) lub inne czynne krwawienie, jeśli występują zaburzenia krzepnięcia krwi, ponieważ ibuprofen może wydłużyć czas krwawienia, zaburzenia wytwarzania krwi o nieustalonym pochodzeniu. Jeśli osoby dorosłe stosują ten lek, nie należy przyjmować go w ostatnich 3 miesiącach ciąży.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kategoria

Postać

Stosowanie

Nurofen dla dzieci Junior to zawiesina doustna, która zawiera wygodną łyżeczkę dozującą, przeznaczona dla dzieci od 6. roku życia do 12 lat. Wskazania do stosowania to: objawowe leczenie bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego oraz objawowe, krótkotrwałe leczenie gorączki.

Działanie

- Objawowe, krótkotrwałe leczenie bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.- Objawowe, krótkotrwałe leczenie gorączki.Nic nie działa szybciej i na dłużej**dotyczy działania przeciwgorączkowego u dzieciJedyny na rynku działa już w 15 minut** dotyczy produktów dystrybuowanych zawierających Ibuprofen w dawce 200mg/5ml, na podstawie CHPL dostępnych na stronie URPL na dzień 16.08.2016

Kluczowy składnik

ibuprofen

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Julka
ocena ocena ocena ocena ocena
Nurofen junior zawsze mam go pod ręką i podaje go dzieciom przy pierwszych objawach infekcji. Moje córki uwiebiają jego truskawkowy smak. W aptece dostępny jest również nurofen junior tabletki. Leki te działają przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Ja sama, gdy tylko boli mnie głowa albo czuje, ze łapie mnie przeziębienie od razu łykam nurofen forte. Polecam!

DAW
ocena ocena ocena ocena ocena
Sprawdzony

DAW
ocena ocena ocena ocena ocena
Sprawdzony

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych

Dlaczego my?

why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.