Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

ul. Wołoska 22, 02-675 Warsaw, Poland

Pojemność 12szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Nurofen Forte 400mg 12 tabletek powlekanych Opis

Najszybsza
tabletka na rynku1

Nurofen Express Forte TABS
- Ibuprofen Lizynowy

  • Najszybsza tabletka na rynku1
  • Zawiera ibuprofen w postaci kompleksu ibuprofenu z lizyną w ilości 684 mg
  • Ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne
  • Do stosowania od 12. roku życia

NUROFEN EXPRESS FORTE TABS zawiera ibuprofen w postaci ibuprofenu z lizyną. LIZYNA zwiększa rozpuszczalność ibuprofenu i przez to umożliwia jego SZYBSZE WCHŁANIANIE.

Ibuprofen lizynowy wchłania się prawie 4 razy szybciej niż zwykła tabletka1

PORÓWNANIE CZASU WCHŁANIANIA RÓŻNYCH IBUPROFENÓW W FORMIE TABLETEK

IBUPROFEN LIZYNOWY

4 minuty

IBUPROFEN KWASOWY - najbardziej popularna forma na rynku

14 minut

SZYBSZE WCHŁANIANIE WPŁYWA NA SZYBSZE DZIAŁANIE LEKU

Wskazania

Faza ostrego bólu głowy w przebiegu migreny z aurą lub bez

Napięciowy ból głowy

Bóle w przebiegu przeziębienia i grypy

Ból zębów

Ból pleców, ból mięśni, ból stawów

Nerwobóle, bóle miesiączkowe

Dawkowanie
Nurofen Express Forte TABS

Dorośli, osoby w podeszłym wieku i dzieci w wieku powyżej 12 lat

Stosowanie doustne Tabletki powlekane należy połykać, popijając odpowiednią ilością płynu. Tabletek powlekanych nie należy żuć.
Dawka początkowa 1 tabletka powlekana
Następnie co 4 godziny 1 tabletka powlekana (w razie potrzeby)
Maksymalna dawka dobowa 3 tabletki powlekane (1200 mg)

W przypadku pacjentów z wrażliwym żołądkiem zaleca się przyjmować produkt leczniczy Nurofen Express Forte Tabs podczas posiłku.

Sprawdź wszystkie produkty Nurofen

Nurofen
dla dorosłych

Sprawdź

Nurofen
na ból ciała

Sprawdź

Nurofen
dla dzieci

Sprawdź

Nurofen Express Forte Tabs, 400 mg, tabletki powlekane. Każda tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu (Ibuprofenum) w postaci ibuprofenu z lizyną (Ibuprofenum lysinum) - 684,0 mg.

Wskazania do stosowania: Faza ostrego bólu głowy w przebiegu migreny z aurą lub bez. Napięciowy ból głowy. Stany bólowe (np. ból pleców, ból zębów, bóle mięśni, bóle stawów, bolesne miesiączkowanie, nerwobóle). Bóle w przebiegu przeziębienia i grypy.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ); U pacjentów, u których po przyjęciu ibuprofenu, kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) występo- wały kiedykolwiek w wywiadzie reakcje nadwrażliwości w postaci obrzęku naczynioruchowego, pokrzywki, nieżytu błony śluzowej nosa lub astmy oskrzelowej; Czynna lub występująca w wywiadzie nawracająca choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy lub krwawienie (dwa lub więcej wyraźne epizody potwierdzonego owrzodzenia lub krwawienia); Perforacja lub krwawienie z przewodu pokarmowego w wywiadzie, również te występujące po zastosowaniu NLPZ; Ciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek lub ciężka niewydolność serca (klasa IV wg NYHA); Ostatni trymestr ciąży; Skaza krwotoczna.

Podmiot odpowiedzialny: Reckitt Benckiser (Poland) S.A.

1Dotyczy dostępnych na rynku produktów leczniczych z różnymi formami ibuprofenu. Na podstawie badania Miles L.,Predicting rapid analegesic onset of ibuprofen salts compared with Ibuprofen acid: Tlag,Tlow,Tmed and a novel parameter Tcmax. CURRENT MEDICAL RESEARCH AND OPINION,16.04.2018
2Dotyczy porówania z produktami leczniczymi zawierającymi Ibuprofen kwasowy. Na podstawie badania Miles L. ,Predicting rapid analegesic onset od ibuprofen salts compared with Ibuprofen acid: Tlag,Tlow,Tmed and a novel parameter Tcmax. CURRENT MEDICAL RESEARCH AND OPINION,16.04.2018

Więcej

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączkowy na bazie ibuprofenu w maksymalnej dawce dostępnej bez recepty. 

Stosowany w przypadkach bólu rozmaitego pochodzenia, tj. 

- bóle głowy (w tym napięciowe i migreny); 
- bóle zębów i kości; 
- bóle towarzyszące infekcjom bakteryjnym i wirusowym (grypa, przeziębienie, gorączka, bóle gardła); 
- nerwobóle; 
- bóle stawów i mięśni; 
- bóle menstruacyjne. 


Nurofen Forte 400mg 12 tabletek powlekanych Skład

1 tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu.

Nurofen Forte 400mg 12 tabletek powlekanych Wskazania

Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, np. migrena; bóle okolicy krzyżowej, nerwobóle, bóle mięśni i stawów, bolesne miesiączkowanie). Gorączka w przebiegu grypy i przeziębienia.

Nurofen Forte 400mg 12 tabletek powlekanych Działanie

Nurofen Forte to lek specjalnie stworzony do usuwania szczególnie dotkliwych bólów. Zawiera maksymalną dostępną bez recepty dawkę ibuprofenu – 400 mg. Nurofen Forte to maksymalna siła w walce z bólem.

Nurofen Forte 400mg 12 tabletek powlekanych Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka co 4 godziny. Nie należy przekraczać dziennej zalecanej dawki do spożycia. Tabletki należy popić płynem. Nie stosować więcej niż 3 tabletki (1200 mg ibuprofenu) w ciągu doby. W przypadku niewydolności wątroby lub nerek, dawki należy ustalić indywidualnie.

Nurofen Forte 400mg 12 tabletek powlekanych Przeciwwskazania

Leku Nurofen  Forte nie należy stosować u pacjentów: z nadwrażliwością (uczuleniem) na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) występowały kiedykolwiek w przeszłości reakcje nadwrażliwości (np. pokrzywka, nieżyt błony śluzowej nosa, obrzęk naczynioruchowy lub astma oskrzelowa), z czynnym lub występującym w przeszłości nawracającym wrzodem trawiennym/krwawieniem (dwa lub więcej wyraźne epizody potwierdzonego owrzodzenia lub krwawienia), z perforacją lub krwawieniem z przewodu pokarmowego w wywiadzie, związanymi z wcześniejszym leczeniem NLPZ, z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca, w ostatnim trymestrze ciąży, ze skazą krwotoczną.

Nurofen Forte 400mg 12 tabletek powlekanych Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego (bóle głowy, np. migrena; bóle okolicy krzyżowej, nerwobóle, bóle mięśni i stawów, bolesne miesiączkowanie). Gorączka w przebiegu grypy i przeziębienia.

Działanie

Nurofen Forte to lek specjalnie stworzony do usuwania szczególnie dotkliwych bólów. Zawiera maksymalną dostępną bez recepty dawkę ibuprofenu – 400 mg. Nurofen Forte to maksymalna siła w walce z bólem.

Kluczowy składnik

ibuprofen

Rejestracja

lek

Sposób aplikacji

doustnie

Marcin
Nurofen forte to dla mnie najlepszy lek przeciwbólowy! Działa szybko i długo, dzięki temu żaden ból zęba, głowy, stawów czy mięśni nie jest mi straszny. Nurofen 400 mg pomaga mi również w czasie przeziębienia czy grypy. Tak jak zaleca ulotka 1tabletkę nurofen forte można zażywać co 4h. Kupuję zawsze duże ekonomiczne opakowanie, dzięki temu płacę mniej a leku wystarcza mi na dłużej! Polecam.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.